Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik vakcinának van a...

Melyik vakcinának van a legkisebb kockázata?

Figyelt kérdés

Nagyon úgy néz ki, hogy bevezetik a "kötelező" oltást a munkahelyemen, viszont nincs más állás, ahova el tudnék menni dolgozni... (véleményem szerint előbb-utóbb úgyis mindenhol "kötelező" lesz)

A csöves élet/kurválkodás/éhenhalás nem szimpatikus, így kénytelen vagyok nyomás hatására beoltatni magam. Ti mit tapasztaltatok a környezetetekben, esetleg magatokon, melyik vakcina járt a legkevesebb kockázattal?


(Tavaly decemberben átestem a fertőzésen, kb 2-3 napig voltam beteg, azóta semmi problémám nem volt, pedig voltam tömegben elég sokat, így ezért sem oltattam magam)

30/n



2021. nov. 3. 19:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
92%

[link]

Egyelőre úgy néz ki, hogy kevés munkáltató meri ezt meglépni a magánszférában. Tehát érdemes kivárni, és nem hiszem, hogy nagyon nehéz lenne olyan munkahelyet találni, ahol jelen pillanatban nem kötelező, ha esetleg később felszólítást kapnál, hogy oltasd be magad.

A testvérem állami szektorban dolgozik, december 15-ig kellene beoltatnia magát. Már megkapta a felszólítást. Egyelőre még vár, hátha történik addig valami változás, de már nézegeti az álláslehetőségeket. Szerintem van némi esély rá, hogy visszavonják vagy módosítják a jogszabályt.

[link]

Szerintem a Sinopharm tűnik a legbiztonságosabbnak.

2021. nov. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. nov. 4. 15:54
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Tessék mondani, akinek bármi baja lett az oltástól, az jelentette a háziorvoságán, illetve az OGYEI megfelelő oldalán? Mert hivatalosan akkor kerül kivizsgálásra, ha jelentik!!!

Facebook és gyakori komment alapján nem.

Ha a seggüket a földhöz verik, akkor sem!

2021. nov. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
7%

A be nem adott oltás az, aminek nincs kockázata. Mondom ezt úgy, hogy be vagyok oltva és megyek a harmadikért jövő héten. De nem azért, mert kötelező és nem elrettenteni akarok senkit, csak legyen már egy kis agyunk. Minden gyógyszernek vannak mellékhatásai. Elolvasta bárki valaha - például - az Advil tájékoztatóját? Vagy például a fogamzásgátlóét ami azon túl, hogy totálisan felborítja a hormonháztartást még vérrögösödéshez is vezethet, sokkal de sokkal nagyobb arányban, mint a covid elleni bármelyik oltás.

Nem tudom minek ez a nagy hacacáré, minden gyógyszernél előfordulnak mellékhatások, statisztikailag ez elkerülhetetlen. De akkor ne üljünk autóba sem, mert statisztikailag minden nap meghal valaki az utakon. Ne reagáljuk már túl ezt a történetet, alsó tagozatban nem hisztiztünk ennyit az oltás miatt amikor menni kellett. Imádom ezt nagy liberalizmust, mindenkinek jogai vannak, de kötelezettségei meg társadalmi felelősségválalása az semmi.

2021. nov. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Kínainak.
2021. nov. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
#24 Ha valaki nem ül autóba mert tart az autóbalesettől, akkor miért kell beletuszkolni abba az autóba?!
2021. nov. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%

26-os

Pl mert máskülönben távoktatás után vinnyog, annak ellenére, hogy ő semmit nem akar tenni az ügyben.

2021. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
26-os: pontosan, jól mondja a 27-es. Vannak idióta kekec emberek, akinek annyi belső feszültsége van, hogy ugrik mindenre.
2021. nov. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
28%
Eközben Romániában: [link]
2021. nov. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

29: Ezt mondjuk nem lenne rossz itthon is nyilvánosságra hozni.

Persze ebbe is bele lehet kötni, hogy hamisítják az adatokat...aki kekeckedni akar, az úgyis megtalálja a kapaszkodót.

Én csak azt remélem, hogy azok akik hónapok óta nem oltatják be magukat, azok tényleg hisznek benne, hogy nem szabad magukat beoltatni és nem csak dacból tartják vissza magukat, hogy ne csináljanak hülyét magukból, mert őket sajnálom. :/

2021. nov. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!