Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik vakcinának van a...

Melyik vakcinának van a legkisebb kockázata?

Figyelt kérdés

Nagyon úgy néz ki, hogy bevezetik a "kötelező" oltást a munkahelyemen, viszont nincs más állás, ahova el tudnék menni dolgozni... (véleményem szerint előbb-utóbb úgyis mindenhol "kötelező" lesz)

A csöves élet/kurválkodás/éhenhalás nem szimpatikus, így kénytelen vagyok nyomás hatására beoltatni magam. Ti mit tapasztaltatok a környezetetekben, esetleg magatokon, melyik vakcina járt a legkevesebb kockázattal?


(Tavaly decemberben átestem a fertőzésen, kb 2-3 napig voltam beteg, azóta semmi problémám nem volt, pedig voltam tömegben elég sokat, így ezért sem oltattam magam)

30/n



2021. nov. 3. 19:24
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
56%
#30! Kicsit számoljál már! Mo.az oltások ELŐTT az oltatlanok hány százaléka fertőződött meg a hivatalos statisztika szerint? Súgok, kb. 6-7%, ami valóban több a 2-nél, csak hosszabb idő alatt is. Kezdjük ott, hogy "oltatlanul" lement 2,5 hullám, amíg "oltással" eddig 2 fél.Jaaaa, hogy ugyanúgy megfertőzödnek oltottan is.😉A kórházban ápoltaknál lehet, hogy valamennyivel csökkent a szám a link szerint. De! Ne felejtsük már el, hogy úgy indult ez az oltási mizéria, hogy 2 oltás után aztán tuti nem halsz meg covidban, mert MEGVÉD! Aha, azt a 21embert történetesen háromnak se sikerült. Szóval, ja, nagyon szép szám, csak a nullához képest pont rengeteg. Az meg, hogy kifejezetten oltás miatt senki nem halt meg, az meg mondanám, hogy vicc kategória, ha nem emberéletekről lenne szó. Amíg minden oltás utáni halál "úgyis bekövetkezett volna", nincs összefüggés, addig nyilván nulla lesz. De bizonyítsd már be, egy oltás utáni agyvérzésről, hogy oltás nélkül is agyvérzést kapott volna, csak mert agyvérzés oltás előtt is létezett! Igen, kaptak agyvérzést emberek oltás nélkül is, de az, hogy "nem az oltastól volt", arra pont annyi az esély, minthogy de, igen. (Az agyvérzés csak egy példa, bármilyen oltás utáni eseményre igaz.)
2021. nov. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!