Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt az emberek,...

Miért hiszik azt az emberek, hogyha esetleg kötelező lesz az oltás, akkor mindenki beoltatja magát?

Figyelt kérdés

Van egy elég nagy réteg, aki home officeból dolgozik, és olyan életmódot él, amit nem fognak tudni ellehetetleníteni. Ezek az emberek általában rendelkeznek olyan anyagi háttérrel, hogy tudják fizetni a büntetést, akár havonta is.


Kérdem akkor én: Mi értelme lesz kötelezővé tenni, ha azok akiknek kihatott eddig ez az egész az életére (munkahely, stb) már rég beoltatta magát?

Aki eddig nem tette, azt nem tudják korlátozni, tehát ha kötelező lesz sem fogja ezt megtenni. Mit fognak tenni akkor (csak egy feltételezés), ha tényleg kötelezővé teszik (hangsúlyozom, kétlem), de az oltási "vágy" nem növekszik?



2021. dec. 8. 10:35
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
68%

Nem fogunk fizetni egy fillért sem! Ilyen erővel fizessen az oltott büntetést, mert az lesz majd drága kezelni a sok oltási szövődményt.

Engem senki semmivel nem fog kényszeríteni, még akkor sem, ha vállalják értem a felelősséget. Ja...de nem vállalják, mert ők is tudják, hogy egy kétes szer miatt hányan tudnák később beperelni őket.

A világ vezetői vajon miért nem oltatnak? És ki fog megbüntetni? Széttèpem a csekket és elküldöm a halál fszara

2021. dec. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
#20, ezt is meg lehet oldani. Megbízok valakit nyomtatványban, vagy valami. Nem tudom, de ezekkel majd akkor foglalkozom ha aktuális lesz. Még mindig azt hiszem, hogy ilyenekkel nem fogja megérni nekik szenvedni.
2021. dec. 8. 11:58
 23/48 anonim ***** válasza:
91%
Aki ennyire nem is jár emberek közé mint a kérdező arra meg minek is ráerőltetni az oltást, nem ő fogja végig fertőzni az éttermeket, iskolákat.
2021. dec. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
#23 Ez meg a másik. Aki emberek közé jár, az már úgyis oltakozott, mert kénytelen volt. Mi pedig akik kicsit durvábban fogalmazva "remeteként" élnek, és mondjuk hetente vagy kéthetente mennek utcára, akkor is mondjuk autóban, azokat hagyni kéne.
2021. dec. 8. 12:06
 25/48 anonim ***** válasza:
17%

Hagyjuk már ezt az "Én milliárdosvállakozówokosztnem meksehose" dumát!


BÁRMIKOR belefuthatsz olyanba, hogy KELL menned olyan helyre, ahová kell a személyes megjelenésed.

2021. dec. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
72%

25. Eddig nem kellett bezzeg ezután...

Amúgy reméljük ennek a hülyeségnek is vége lesz nemsokára, nem fog örökké tartani.

2021. dec. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:
#25 Nem, nem igaz. Saját tapasztalaim szerint beszélek. De gondold azt, amit szeretnél. Szomorú ha valakinek olyan beszűkült a látásmódja hogy csak úgy lehet élni, ahogyan ő. Ha valaki már nem így él, az nem létezik, ugye?
2021. dec. 8. 13:01
 28/48 anonim ***** válasza:
22%

27.-re.


NE! Ne nyomjátok már fullba a kretént!


SOHA nem mész fogdokihoz, SOHA nem kell plázába menned, SOHA nem intézel személyesen hivatali ügyet... ANYÁM MEG SZŰZ!

2021. dec. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:
#26. Fogorvosnál soha az életemben nem voltam még. Pláza nincs is a környéken, online vásárlást preferálom. Legutóbbi ügy amit meg személyesen kellett intéznem, az olyan 5 éve volt. Nem szeretek ilyenekkel foglalkozni így amit lehet, azt más intéz helyettem, mint megbízott. Tényleg ennyire nehéz ezt elhinni?
2021. dec. 8. 13:22
 30/48 anonim ***** válasza:
61%

Hááát én home-officeban vagyok, az asszonnyal ketten megkeresünk 5-600 ezret, ennek ellenére eszembe sem jut havi 20ezret (évi 240) vagy akár havi 50ezret (évi 600ezer) kiadni azért, hogy aztán még a boltba se mehessek le tejért, nemhogy moziba vagy sörözni a haverokkal..

Aki ezt választja, annak nagyon nem lehet élete.. Bár ez egyből meg is magyarázza, hogy miért nem érdekli a pénzvesztés: nincs rá szüksége, hisz csak ül otthon:D

2021. dec. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!