Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt az emberek,...

Miért hiszik azt az emberek, hogyha esetleg kötelező lesz az oltás, akkor mindenki beoltatja magát?

Figyelt kérdés

Van egy elég nagy réteg, aki home officeból dolgozik, és olyan életmódot él, amit nem fognak tudni ellehetetleníteni. Ezek az emberek általában rendelkeznek olyan anyagi háttérrel, hogy tudják fizetni a büntetést, akár havonta is.


Kérdem akkor én: Mi értelme lesz kötelezővé tenni, ha azok akiknek kihatott eddig ez az egész az életére (munkahely, stb) már rég beoltatta magát?

Aki eddig nem tette, azt nem tudják korlátozni, tehát ha kötelező lesz sem fogja ezt megtenni. Mit fognak tenni akkor (csak egy feltételezés), ha tényleg kötelezővé teszik (hangsúlyozom, kétlem), de az oltási "vágy" nem növekszik?



2021. dec. 8. 10:35
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
65%
Bennem már annyi indulat van ez a sok fszsag miatt, hogy legszívesebben megverném azt, aki bsztat a maszkkal meg az oltàssal. Hagyjàk màr élni az embert!
2021. dec. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:
#39, a fogorvoshoz nem járás miért egyenesen arányos a rossz fogakkal? Egyik ismerősöm és a családból se jár senki, még sincs senkinek sem fogproblémája. :)
2021. dec. 8. 18:10
 43/48 A kérdező kommentje:
Ismét #39. Eddig is más intézte a bevásárlást, covid előtt is.
2021. dec. 8. 18:12
 44/48 anonim ***** válasza:
76%

43.-ra.


De anyud is lehet beteg. Tudom, akkor rendelsz.

2021. dec. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:
Pontosan.
2021. dec. 8. 18:25
 46/48 anonim ***** válasza:
80%

45.-re.


Tehát...te nem oltatsz, mert keményelenállóhatczos vagy.


Anyádat meg beoltatod, hogy vehessen neked zabálnivalót, meg intézze az ügyeid?


Mekkora csicska vagy... >:)

2021. dec. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:
Nem anyámról van szó, viszont azt a családtagot aki ezeket intézni rákényszerítette a munkahelye az oltásra. Természetesen annak örülnék a legjobban ha mindenki oltatlan lenne - de ez van.
2021. dec. 8. 18:44
 48/48 anonim ***** válasza:
58%
Gyerekek, ne felejtsük már el, hogy pár hét múlva mindenki kidobhatja a kártyáját, akit fél éven túl oltottak utoljára. Vagyis az oltatlanok lesznek többségben. Én biztos nem fogok százezreket meg milliókat fizetni, szóval vállalom a börtönt. Elkezdhetik építeni, mert gyanítom, hogy nem vagyok egyedül.😉
2021. dec. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!