Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 34 éves vagyok pár hete...

34 éves vagyok pár hete halálfélelmem van? Mitől lehet most hirtelen, hogyan győzhetném le? Van valaki aki szintén ezt érzi? Vagy kezdek bedilizni? Állandóan sírok, hogy meghalok, vagy az miatt, hogy a szeretteim meghalnak?

Figyelt kérdés

2013. febr. 14. 08:59
1 2
 11/12 anonim válasza:

egyszer anyukám és a bátyám a halárol beszéltek mikkor 4 éves voltam meg kérdeztem hogy az meg mi anyám elmesélte és én egyből sírva fakadtam erre anyukám elkezdi nekem hogy az ilyen szép kislányok nem halnak meg soha én meg elhittem és menyogodtam és aszt montam minden kinek hogy én soha nem halok meg

de ammikor egyre csak idősőtem meg tudtam mindent rá jőttem hogy ez nem igaz mindenkinek egyszer meg kell halnija ilyen az élet születünk és halunk

2013. febr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ezek a tünetek pszichológiai vagy pszichiátriai kezelést igényelhetnek.
2013. febr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!