Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » RETTEGEK a pókoktól! Mit tegyek?

RETTEGEK a pókoktól! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem félek semmitől, csak a pókoktól! Felőlem jöhet szellem, betörő, gyilkos vagy bármi a pókon kívül. Ha képet látok akkor csak fúj, de élőbe komolyan a sírógörcs kerülget. Így van ez minden bogárral, a katicával is. Már még a lègytől is félek. Most is itt mászkál az ágyam fölött egy pók és elhúztam az ágyat. Nyáron ültem a gép előtt, oldalra fordultam és egy nagy pók ereszkedett le a plafonról és elsírtam magam. Főleg hogy gyorsan kiszaladtam egy cipőért és mire visszaértem eltűnt. Semmi mástól nem félek. Mit tegyek? Nem tudok arra gondolni hogy élőlény, ő jobban fél stb. Megölni nincs szívem mert akkor sajnálom de a félelmem nagyobb úr.

16/L



2013. márc. 18. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Pókfóbiának hívják a gondodat és pszichiáter tud neked segíteni. Ne kóklerhez menj, hanem csak szakihoz, mert a fóbiáknak a gyökerét kell kiásni, különben tünetet váltanak (azaz a pókfóbiád megszűnik, és lesz helyette hamarosan pl. pánikroham vagy ekcéma vagy egyéb más).
2013. márc. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Gondolom nem nagy vigasz, de én 27 éves vagyok, és még most is rettegek tőlük. El nem sírom magam, ha meglátok egyet, de mindig rohadtul megijedek, majd elkezdek viszketni(van hogy több órán át tart), és én nem sajnálom agyoncsapni, hanem nem merem. Most készülök beszerezni valamiféle elektromos pókriasztót, mert nyakunkon a tavasz, és jönnek be ezek a dögök!
2013. márc. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem hiszem el, most az ágyam felett van. Mikor feltettem a kérdést a másik falon volt, próbáltam aludni és visszamászott ide az ágyam fölé, elkezdtem fújni, hogy menjen el, erre ide mászott a plafonra és tuti hogy le fog ereszkedni!
2013. márc. 18. 22:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire vigasztal, de szerintem nyugodj meg, nem bántanak. :) Anno én is féltem a pókoktól (vagy inkább csak szimplán undorodtam tőlük), és elkezdtem madárpókokkal foglalkozni. Segített, teljesen megszerettem a nyolclábúakat. :)

16/L

2013. márc. 20. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!