Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Teljesen depressziós vagyok...

Teljesen depressziós vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már nagyjából 3-5 éve depressziós vagyok. Semmi kedvem semmihez, fáradt, érdeklődésem nulla, semmi sem tud izgatni, az élet sem érdekel már szinte. Vannak jó pillanataim néha 1-2 napom jobb, mosolygósabb, addig oké, de utána megint visszaesek, és beszürkül a világ. Másfél éve elkezdtem sportolni, gyúrni szerettem csinálni, újabb sikereket elértem, nagyjából 15 kiló izmot felszedtem, de mivel nem volt pénzem tovább folytatni abbahagytam és lefogytam. Most 56 kiló lettem, és 18 éves vagyok. Anyámnál élek, akivel naponta ha 1-2x összefutok itthon. Dolgozik. Akkor sem érdekli mi van velem Reggel ha olyan a kedve csinál kaját, vagy valami olyasmit.. és elmegy dolgozni. Délután vagy estefelé találkozunk, akkor tudunk beszélni. Apám 5 éve itthagyott minket, báttyámmal nem tartom a kapcsolatot, nővéremmel csak nagyon ritkán beszélgetek. Barátaim, barátnőm nincsenek. Magamra számíthatok de már semmi erőm nincs semmihez. Mit csináljak??

2013. aug. 14. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Sportolj újra. Az antidepresszáns hatású. Nem kell sokat nőnöd, csak edzeni.
2013. aug. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
sajnos már a sport sem érdekel annyira, így nem látom értelmét
2013. aug. 14. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!