Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Undorodom a nemi szervemtől!...

Undorodom a nemi szervemtől! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Azonkívül, hogy azt mondjátok: fogadd el magad.

Vagy jó, írjátok, csak akkor használati útmutatót is kérnék, hogy hogyan? :(

24 éves lány vagyok. Nem volt még hosszútávú kapcsolatom, max. 5 hónapos volt, akivel először együtt is voltam az ágyban. De csak sötétben.

Már 4 éve nem volt senkim, bár lehetett volna, de nem éreztem úgy, hogy szeretnék az adott illetővel lenni, ezért inkább egyedül maradtam. Viszont, ha majd egyszer találkozok valakivel, akibe szerelmes leszek (ha lesz ilyen..), akkor tuti mindent tönkre tennék az aggodalmaimmal ilyen téren, mert így igaz...

Egyszerűen undorodom, borzasztóan csúnyának találom magamat ott alul. Tudom, hogy van egy csomó féle típus, forma, szín is, stb... De az enyém tényleg csúnya. :( A formája, színe, körülötte a bőröm is... pedig nem vagyok igénytelen.


Mit tehetnék, hogy elfogadjam ott alul magam? Kezdem úgy érezni, hogy ez is közrejátszik abban, hogy nem érzem magam igazán nőiesnek és ha egyszer talán lesz egy barátom, akkor félek, hogy megundorodna ő is tőlem. Persze tudom, h olyat válasszak, akinek nem (csak) az a fontos, stb... De ha egyszer tényleg borzalmasan nézek ott ki?


Hogy lehetne ezt elfogadni? Valami mentális gyakorlat vagy ilyesmi nem létezik ilyenekre? :(


25L



2013. nov. 28. 14:41
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
(Alul félreírtam, 24 vagyok.:p)
2013. nov. 28. 14:43
 2/15 anonim ***** válasza:

Például nem foglalkozol vele, vagyis nem nézegeted ott magad, nem nézegetsz ábrákat a neten, amivel összehasonlítgatod és a többi. Milyen módon szőrtelenítesz? A helyedben kicsit több szőrt is meghagynék, az takar is, és van fiú/pasi, aki amúgy is a természeteset szereti.

Egyébként pedig szexuálpszichológust, de minimum pszichológust felkereshetnél, mert komoly gondot okoz ez az énképedben.

2013. nov. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nálad sem alul van a baj,és ezen nem ám megsértődni
2013. nov. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Küldesz nekem róla fotót? :) Aztán priviben follytatjuk :)
2013. nov. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Pedig mást nem tudsz tenni, mint elfogadni magad.
2013. nov. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

képet képet képet


Egyébként én is úgy gondolom hogy egy jó pszichológus kéne neked. Mert ez szemmel láthatóan komoly probléma az életedben. Nincs olyan hogy szép vagy nem szép. Az igényesség keretein belül. Ha ez a dolog foglalkoztat hogy milyen a kinézete, az már gázos. Egyébként a fentebbi kommentre reagálva én például igen szeretem a szőröset, és a nagy szeméremajkakat. De nem hiszem hogy ennyi elég lenne neked, mert fejben van a probléma.

2013. nov. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%

Mert mer lenne a fejevel baj?

Ha vkinek az arca, alakja nem tetszik az normalis ... O nem?

Sztem meg eleg eros csaj h le merte egyatalan irni!

Ha szeretnel beszelni rolla irhatsz, nyugodtan, nem kell kep meg ilyenek.

2013. nov. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

De kell kép!


És az arc egy teljesen más dolog. Az ember többek között arcszimmetria alapján választ magának párt. A nemi szerv alakja, a segglyukunk színe, a köldökünk formája, a kis lábujjunkon a köröm, mind nem járulnak hozzá a párválasztáshoz, így semmi jelentősége nincs az esztétikumnak az evolúció szempontjából. Ha valakit ez a dolog foglalkoztat, az probléma.

A nemi szervek közül egyedül a hímvessző mérete, és a mell mérete az ami befolyásoló szempont. De az hogy milyen színű és formájú a nagyajak, egyáltalán nem.

2013. nov. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Akkor kezenfogva mehetek a kerdezovel, mert engem erdekel h nez ki a bnome...

Es vmely kinezet nem teccik. Nincs kep :)

2013. nov. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Arra nem számítottam, hogy azt írjátok a fejemmel van baj. Nem sértődök meg rajta, viszont pszichológushoz biztos, hogy nem fogok fordulni. Egyrészt nincs rá pénzem, másrészt nem bírnék és nem is szeretnék erről nyíltan szemtől szembe egy vadidegennek beszélgetni.


Képet azt sajnos nem mellékelhetek, egy hozzáértő a kép forrásából sokmindent megtudhat. És ki tudja, hol kötne ki a fotó... Azért nem vagyok tini, hogy csakúgy feltöltögessem a nemi szervemről készült képet egy idióta kepfeltoltes.hu-ra.


Az a baj, hogy olyan felfogású vagyok, hogy tényleg csak olyan barátot szeretnék és olyannal szeretnék ágyba menni (ahogy tettem azt az 5 hónapos kapcsolatomnál is, csak az rövidebbre alakult, mint először gondoltam), akivel tényleg mindent elbírok képzelni és akiben már bízok.


Ez a kulcs, hogy bízzak benne. Anélkül nem tudnék lefeküdni senkivel. De szinte magam előtt látom, hogy ha megtörténik és nem tetszik az illetőnek (ami több, mint valószínű lesz), akkor majd jönnek a gondok, oda lesz a bizalom, és csalódni fogok...


Egyébként pont ez az, hogy nem csak a szeméremajkam színe sötétebb egy kicsit, hanem a combom töve környéke is. :((

2013. nov. 28. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!