Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Undorodom a nemi szervemtől!...

Undorodom a nemi szervemtől! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Azonkívül, hogy azt mondjátok: fogadd el magad.

Vagy jó, írjátok, csak akkor használati útmutatót is kérnék, hogy hogyan? :(

24 éves lány vagyok. Nem volt még hosszútávú kapcsolatom, max. 5 hónapos volt, akivel először együtt is voltam az ágyban. De csak sötétben.

Már 4 éve nem volt senkim, bár lehetett volna, de nem éreztem úgy, hogy szeretnék az adott illetővel lenni, ezért inkább egyedül maradtam. Viszont, ha majd egyszer találkozok valakivel, akibe szerelmes leszek (ha lesz ilyen..), akkor tuti mindent tönkre tennék az aggodalmaimmal ilyen téren, mert így igaz...

Egyszerűen undorodom, borzasztóan csúnyának találom magamat ott alul. Tudom, hogy van egy csomó féle típus, forma, szín is, stb... De az enyém tényleg csúnya. :( A formája, színe, körülötte a bőröm is... pedig nem vagyok igénytelen.


Mit tehetnék, hogy elfogadjam ott alul magam? Kezdem úgy érezni, hogy ez is közrejátszik abban, hogy nem érzem magam igazán nőiesnek és ha egyszer talán lesz egy barátom, akkor félek, hogy megundorodna ő is tőlem. Persze tudom, h olyat válasszak, akinek nem (csak) az a fontos, stb... De ha egyszer tényleg borzalmasan nézek ott ki?


Hogy lehetne ezt elfogadni? Valami mentális gyakorlat vagy ilyesmi nem létezik ilyenekre? :(


25L



2013. nov. 28. 14:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Online is lehet kérni tanácsot szakembertől. Nem bántásból írtuk a pszichológust, hanem mert tényleg rendet kéne tenni az énképed körül. Gondolj bele, ha majd összejössz valakivel, aki olyan, mint elképzelted, bízol benne, lefekszel vele, és ő úgy fog viselkedni, vagy ha megkérdezed azt mondja, hogy semmi baja a nemi szerved kinézetével, netán egyenesen azt, hogy mindenestől bejön, bejössz neki, el fogod hinni? Vagy azt gondolod, hogy hazudik, mert szerinted undorító, ergo ha hazudik, akkor már nem is bízhatsz benne, és így tovább?
2013. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem bántásból írtátok, azért mondtam, hogy sértődtem meg rajta.

De az online segítség kérés nem jutott még eszembe. Rákeresek majd ilyenekre, de ha tudtok olyat, ahonnan értelmes választ is lehet kapni (online pszichológus vagy mi...) megoszthatjátok. :)

2013. nov. 28. 18:42
 13/15 anonim ***** válasza:
Az nlcafén van egy értelmes idősebb nő, valami szexológus-újságíró vagy mi...
2013. nov. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A Szakértők között keresd, a nevére nem emlékszem.
2013. nov. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, jó ötlet!
2013. nov. 30. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!