Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem vagy mit kéne...

Mit kéne tennem vagy mit kéne mondanom neki?

Figyelt kérdés

a legjobb barátnőm )aki igazából nem annyira az már.. elhanyagol nem nagyon foglalkozik mással mint saját maga és egyedül van-->eltaszít) a minap észrevettem,hogy heges mondkét karja.. és jó sok volt ott.. aztán valahogy felkeveredtem ask.fm-re ahol is fent van.. és láttam,hogy kiírta,hogy depressziós (ezt e tényt sem közölte velem vagy mi..de persze nem bántom meg semmi) és aztán mivel nem tudtam,hogy hogy kéne megkérdeznem vagy mit kéne tennem NÉVTELENÜL megkérdeztem,hogy bagdossa-e magát.. erre jött a válasz,hogy nemrég törte el az utolsó pengéjét,de igen vagdosta magát és jó erősen meg minden.. szóval a lényeg,hogy "bántotta" magát.. és bánt engem.. mármint ez nem a lányeg csak valamiért úgyérzem az én hibám amikor ha akarnék se tehettem olna semmit.. szóval..


a lényeg.. mit kéne neki mondanom? vagy hogy kéne erről beszélnem vele? (mert tudom,hogy kéne.. hamár valamit segíthetek vagy értitek..)

a válaszokat köszönöm:))



2015. nov. 27. 20:32
 1/2 anonim válasza:
100%
Ez így nehéz.. ha nem beszél veled erről. Próbálj ki valamit. Sokkoló tud lenni. Egyszerűen menj oda hozzá és öleld át. Szorosan. Aztán súgd a fülébe, hogy tudod, hogy baj van, előtted nem kell titkolnia, együtt megoldjátok, blablabla...a legrosszabb ami történhet, hgy ellök, és megkérdezi, normális vagy-e... ez esetben nincs mit tenni. De szerintem nem így lesz. Mert ő beszélni akar. Csak nem megy neki. Ezért írkál az internetre. Arc nélkül. Egyszerűen tudasd vele, hogy tudod. Mert csak elkezdenie nehéz. Ha, tudja, hogy tudod, onnantól már könnyebben megy majd. Nagyon remélem, hgy sikerül beszélnetek.
2015. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2015. nov. 28. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!