Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek is beteg/hülye...

Szerintetek is beteg/hülye vagyok? (többi a leírásba)

Figyelt kérdés

Én nagyon sok könyvet olvasok. Filmet nagyon ritkán nézek. Álmodni elég nagy hülyeségeket álmodok, olyan Fantasi jellegűeket. Ezekből, pedig mivel jó a fogalmazásom, írok belőlük egy könyvet. Ezek nagyon jól sikerülnek, úgy kb 300.o.ak

Viszont, a tanár szüleimnek csak ezért pszichológushoz akar küldeni...az osztálytársaim semmit sem észlelnek a külső viselkedésemből...

Tényleg pszichológushoz kellene mennem? 15/F



2016. ápr. 14. 06:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked kéne, akkor nekem is. Szóval szerintem nem, egyszerűen csak jó a képzelőerőd
2016. ápr. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egészen biztos, hogy ezért akarnak pszichomókushoz küldeni? Nem valami másért, amit itt nem írtál le? Csak, mert ezért semmi értelme. A kamaszok nagy része próbálkozik írással, egyáltalán nem fura dolog.
2016. ápr. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én verseket írtam a te korodban, nincs valami más ok is a tanár javaslata miatt?
2016. ápr. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A tanár a szüleimnek, és nekem is ezt mondta...
2016. ápr. 14. 15:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem azért akarnak odaküldeni, mert könyvet írsz. Kérdezz rá a valódi okra!
2016. ápr. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondd azt a szüleidnek, elmegyek pszichológushoz a ti kedvetekért. Ismertem egy olyan lányt, aki beleszeretett egy csonkolt kezű emberbe, de tényleg szerelmes volt, mire a szülei elküldték pszichológushoz. Aki azt mondta, a szüleit küldje el hozzá. Lehet, neked is ezt mondja majd a pszichológus. - Persze azért nem csak fantazi könyveket kellene olvasni, hanem klasszikus regényeket is, hogy a műveltségedet is fejlesszed.
2016. ápr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Miért lennél? :D Bárcsak én szenvednék ebben a "betegségben" :)
2016. ápr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Amit leírtál, szerintem ezt nevezik írónak :) Tuti a nagy regényírók is így csinálják, csak nem mondják. Nézd a jó oldalát, én nem is olvasok sokat még is sokat álmodok történeteket XD én is leírom őket. Szívesen elolvasnám egy-két ötletedet is ;) Szóval ne aggódj, sokan vagyunk így, mint te ;)
2016. ápr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!