Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy váltsak át sportosabb...

Hogy váltsak át sportosabb életmódra?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, 55 kg, 175 cm és férfi. Eddig nem nagyon érdekeltek a sportok és a mozgás, de most nagyon szeretnék egészségesen élni. Nem tudom hogy kezdjek hozzá. Eddig nem sportoltam semmit ezért gondlom nem napi 2 km futással kellene kezdenem. Szeretném elkerülni a sérüléseket. Azt sem tudom hogy táplálkozásomban mit változtassak. Tudnátok segíteni, tippeket adni vagy ha valaki márt csinált hasonlót leírná ő hogy kezdte és fejlődött.
2010. máj. 14. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
elég vékonynak gondollak azt nehéz lesz kidolgozni
2010. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csinálhatod azt is, hogy bekapcsolsz otthon valami pörgősebb zenét, aztán táncolsz és ugrálsz rá.


Ez is bazi fárasztó tud ám lenni. :)

2010. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pl csinálsz pár felülést, meg hasonfekve hátrafele is, aztán csinálsz pár fekvőtámaszt.


Ha rendszeresen csinálod, tuti hogy szebb lesz a felsőtested.

2010. máj. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vékony is vagyok, ezen szeretnék változtatni. Azt olvastam hogy a sportolással lehet gyarapodni és a tunyulásból is elegem van. Nem szándékozom magam kigyúrni, inkább csak egészségesebb szeretnék lenni ami általában látszódik az ember testén is.
2010. máj. 14. 19:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is, és lehet, hogy ez most a levegőben van, de rám is rámjött a mozoghatnék. Tegnap kezdtem el az esti futást, sztem próbáld ki, megéri. Igaz, hogy majd kiköptem a tüdőm, de már érzem a hatását.
2010. máj. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként két kilométert húsz percen belül le kéne tudni futni, úgyhogy nyugodtan kezdheted azzal.
2010. máj. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!