Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az öngyilkos hajlam MIT...

Az öngyilkos hajlam MIT csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok 17 eves vagyok as a problémám high nagyon egyedül érzem magam. Egy barátom sincs. Szüleimeel lakok de olyan mint hogyha senki we lenne ITT velem meet nem beszélünk hiába próbálkozok. Testvéreim lesz*rnak. Egyvalaki van ski számít nekem as eggyik unokanövérem de ö túl messze lakik hogy beszelgessünk eddig csak miatta nem lettem öngyilkos de egyre rosszabb minden. Azon is gondolkoztam high fogom a pénzem meg a biciklimet és lépek itthonról.

2018. máj. 5. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, az internet és a telefon korában miért probléma a távolság? Beszélgess az unokanővéreddel, ha ő fontos neked.
2018. máj. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól tetted, hogy írtál ide, és bízom benne, hogy valaki tud segíteni. Nyugodtan fordulhatsz szakemberhez is (iskolapszichológus), egyáltalán nem gáz, sőt biztosan nagyon kedvesen és segítőkészen fog elkezdeni beszélgetni veled. Én is 17 vagyok, előttünk még az egész élet! Találj egy célt és küzdj érte, vagy valamit ami örömöt okoz, kikapcsol, és jól érzed tőle magad. Vagy a neten, vagy suliban, de azonos érdeklődési kör alapján valahol biztosan meg tudsz ismerni jó arcokat! Kitartást, szurkolok, hogy minden rendben legyen! :)
2018. máj. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Igaza van az előttem szólónak, egy szakember biztosan sokat segítene. Ha éppen nagyon ki vagy akadva, és egyedül érzed magad, akkor vannak lelkisegély szolgálatok. Hívd fel például a kékvonalat. Ha nincs iskolapszichológusotok, keresd fel a környéketekhez tartozó nevelési tanácsadót, ott is kaphatsz segítséget.

Kitartás! Annyi minden van a világon, amit még megtehetsz, és annyi minden, amit csakis neked van és lesz lehetőséged megtenni..

2018. máj. 6. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A chat-elést még nem próbáltad?Sajnos sok az idióta,de azért vannak értelmes emberek is akikkel lehet normálisan beszélgetni.Egy próbát megér.Meg esetleg kereshetnél a tiédhez hasonló régebbi kérdéseket és írhatnál a kérdezőknek,hátha tudnak segíteni.
2018. máj. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!