Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mindig budos a labam. A cipom...

Mindig budos a labam. A cipom tiszta bör, nem izzad, megis iszonyatosan buzlik. Nem viszket, nincs koromgombam se. Mitol lehet budos?

Figyelt kérdés
Mar annyira arad a szag hogy nem maradnak meg az emberek mellettem foleg tomegkozlekedesen veszem eszre hogy korulottem nem lesz ember. En mar megszoktam a szagot , szinte nem is erzem. Par ismerosom is mondta hogy jobb lenne megmosni, de mosom en minden nap apolom . Mit tegyek?

2018. jún. 12. 00:26
1 2
 11/12 anonim válasza:
A gyógyszertárban szoktak erre kikeverni krémet. Én is vettem és tényleg használ. Arra kell vigyázni, hogy ha sokat használod; kiszárítja a lábadon a bőrt, de akkor szünetet tartasz.
2018. jún. 12. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is nagyon láb izzados vagyok, annyira nem mind pl amikor kamasz fiú voltam, nekem is ha kel ha nem be izzad, nyáron mindig kb 3 szor 4szer kellett zoknit cserélni, annyira nem volt megoldás, inkább hoztam azt a döntést, nyáron csak és kizárólag mezítláb van a lábam a cipőbe, így is izzad de egyszerűbb a dolgokat kezelni, nap végén, a cipőbe ecetet fujok, spricnis flakonba van az ecet, jól be ecetezem ki teszem a teraszra és reggelre el megy belőle a bűdös láb szag és az ecet szag, ha nagyon be izzad a lábam, ez által nagyon bűdös a cipő akkor bele lötykölök több ecetet, az én esetemben a bőr cipő az nem annyira rossz, e miatt van az van egy hétköznapi bör cipőm, kívül belül bőr, fel veszem, ugyan úgy mezítláb van a lábam benne, annyi van be izzad, mivel belül teljesen bőr, ebben az esetben nincs szag, van úgy nap hosszat nyáron bőr cipőbe a lábam mezítláb, ezzel így nekem nincs bajom.
2023. nov. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!