Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális lehet így naponta 4...

Normális lehet így naponta 4 óra alvás átlagosan?

Figyelt kérdés

Huszonéves férfi vagyok, jelenleg munkanélküli, konkrétan semmi dolgom egész nap.

Nem érzem úgy nap végére hogy elfáradok.


Olyan 3,5-4 óra alvás után szimplán felébredek és nem is tudok már visszaaludni utána.


Lehet érdemes lenne orvoshoz elmenni vagy egyszerűen csak tétlen vagyok és ennyi az alvásigényem?


2019. jún. 14. 04:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben akkor elmennék sportolni vagy kirándulni akár. De ezt se alvás előtt, mert csak felpörget. Valahogy délután környékén. Esetleg próbáld meg délutáni alvással megtoldani vagy próbálgatni hogy más időpontokban lefeküdve meddig alszol. Mivel nem dolgozol, így ha fel is kelsz nincs rá hatással. Olvass, keresztrejtvény is bármi. Hogy agyilag is lefáradj. Szerintem a 4 óra kevés. Legalább 6ra mondanám hogy okés. :/
2019. jún. 14. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát én elmennék egy alvás vizsgálatra . Lehetnek kóros hullámaid , vagy lehet hogy nem alszol elég sötétben és nem termelődik aalvási hormonod. Már csak azért is menj mert hosszú távon ez kifárasztja a szervezeted és szervi elégtelenséged lesz. Nem nagy cucc ez a teszt egy estét benn alszol kórházba este vesznek egy vért és nézik kozben az agyi funkciókat neked meg csak aludnod kell.
2019. jún. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!