Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gond lehet odalent?

Gond lehet odalent?

Figyelt kérdés
Lankadt pénisszel tudom huzogatni a fitymám fel le, viszont ha feláll akkor csak akkor tudom visszahozni a helyére, ha sikosítom, viszont akkor minden féle nehézség nélkül. Lehet esetleg szűkület? Voltam 1x dokinál, bár erektált állapotban nem vizsgálta.

2019. nov. 18. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2019. nov. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az orvosok nem nézik erektált állapotban , lankadtan meg nem lehet sokszor látni a szűkületet azt gyorsan rávágják, jól van! Vagy ha zavarja akkor körülmetélés! Szerintem mindenképp nézesd meg szakemberrel, bár én nem az orvost javaslom erre, azok sokszor a semmiért zsebelik be a komoly pénzeinket, csak mert "orvosok"!
2019. nov. 19. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Enyhe szűkület lehet,de ha rám hallgatsz ne metéltesd,tornéutatni kell,szteridos krémekkel pl hydrocortizon,pár hónap alatt ez megoldható könnyedén.
2019. nov. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
...igen aztán ha berepeszti magának a bőrt mert olyan a szűkülete tárod a kezeidet és sajnálkozóan mosolyogsz előző? Azt se lehet tudni nyújtható e az a fityma! Meg hidrokortizon... jézusmária!
2019. nov. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!