Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen műtétet kamuzzak ?

Milyen műtétet kamuzzak ?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 28 évesen eldöntöttem hogy körülmetétltetem magam mert emiatt lényegében nem tudok együtt lenni senkivel és az önbecsülésem a padló alatt van.


Nagyjából ahogy utána olvastam 1 hétig kellene otthon lennem (nem fizikai munkás vagyok) és utána ha minden jól megy tudnék dolhozni menni. Viszont meg kell indokolnom h miért megyek 1 hét szabira illetve utána is kérdezhetik a munkatársaim h hol voltam.


Tudom gyerekes de nem akarom elmondani nekik ezt a dolgot mert rettentően szégyellem és mivel elég primitívek ezzel lennék piszkálva a következő 1 évben.

Ebben kérném a segítségeteket hogy mit mondjak, milyen műtétet végeznek el rajtam ami hasonló gyógyulási időben a körülmetéléshez csak kevésbé "gáz".


A segítségeteket előre is köszönöm!



2020. jún. 5. 18:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Orrsövényferdülés műtét pl. Nincs heg meg semmi, amit meg tudnának nézni.
2020. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
6%
Először szerintem ne műttess hanem keress fel egy pszichológust, az önbecsülésedet nem egy műtét fogja megoldani, pláne egy ilyen/ennyire átgondolatlan nem mint ez is amit itt felvázoltál!
2020. jún. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne kamuznod? A szabid alatt azt csinálsz amit akarsz, senkinek semmi köze hozzá.

Miért kell megindokolnod, ha szabit kérsz?

Ha csak arról van szó, hogy többen vagytok egy irodában, és kíváncsiak a kollégák, mond azt hogy azért kell a szabi, mert pl az unokatesód tetőt cserél, és az ácsnak kiesett az egyik embere, neki fogsz segíteni. Vagy bármi más indok.

Nem kell tudniuk, hogy egészségügyi beavatkozás miatt nem mész melózni.

Bár azt nem tudom, hogy mit csinálsz akkor a táppénzes papíroddal.

2020. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Bölcsességfog műtét. Egy hetet otthon lehet vele lenni azért.
2020. jún. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%

Lágyéki nyirokcsomó műtét? Olyan helyen van, hogy prosztó dolog lenne kérni, hogy mutasd meg a helyét. Azért ezt, mert ha később érzékeny lenne ott intim tájékon, akkor is hivatkozhatsz erre.

De egyébként miért kíváncsiak rá? Mert igazából semmi közük hozzá!

Tudom, tudom. Ha semmi közük hozzá, akkor is képesek faggatni az embert. Engem is idegesítene a helyedben.

2020. jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
72%
én nem igazán értem. ambuláns műtétről van szó, én másnap mentem melózni. igaz irodában dolgozom. semmi gondom nem volt vele
2020. jún. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Én már másnap dolgoztam, nem kell szabadság! ;)
2020. jún. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Ha azt mondjatok h masnap mar lehet vele menni akkor sima.

Koszonom az ertelmes valaszokat.

2020. jún. 5. 20:39
 9/27 anonim ***** válasza:
11%

A szex sokkal rosszabb lesz körülmetélve, mint anélkül csak úgy szólok. Na meg a mindennapok is.


Próbáld ki: Húzd le a bört teljesen, ragaszd le, hogy ne csússzon fel, és legyél egész nap úgy. Hidd el megfogod gondolni magad.

2020. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
18%

Ha meg szűkűlet miatt kell körbemetélni, akkor az előző válaszomat hagyd figyelmen kívűl.


Akkor nem neked kell eldönted, hogy műteted-e magadat, hanem egészségügyi problémád van és MUSZÁJ megműtened magadat vagy komolyabb bajok is lehetnek, mint az, hogy nem tudsz együtt lenni valakivel.


Viszont, ha minden teljesen normálisan funkciónál, tehát a bőrt hátra tudod mindenféle probléma nélkül húzni, akkor nagyon rosszul fogod érezni magadat, ha körbemetéled és vedd figyelembe az előző válaszom: próbáld ki egy napra!

2020. jún. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!