Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen műtétet kamuzzak ?

Milyen műtétet kamuzzak ?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 28 évesen eldöntöttem hogy körülmetétltetem magam mert emiatt lényegében nem tudok együtt lenni senkivel és az önbecsülésem a padló alatt van.


Nagyjából ahogy utána olvastam 1 hétig kellene otthon lennem (nem fizikai munkás vagyok) és utána ha minden jól megy tudnék dolhozni menni. Viszont meg kell indokolnom h miért megyek 1 hét szabira illetve utána is kérdezhetik a munkatársaim h hol voltam.


Tudom gyerekes de nem akarom elmondani nekik ezt a dolgot mert rettentően szégyellem és mivel elég primitívek ezzel lennék piszkálva a következő 1 évben.

Ebben kérném a segítségeteket hogy mit mondjak, milyen műtétet végeznek el rajtam ami hasonló gyógyulási időben a körülmetéléshez csak kevésbé "gáz".


A segítségeteket előre is köszönöm!



2020. jún. 5. 18:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Fájdalomcsillapító és tud dolgozni. Én mandula műtét után melóztam, azért az mégis durvább mint egy bölcsességfog...
2020. jún. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
52%
Igen. Aztán bevérzik a mandulád, nem érzed és megfulladsz.... Az embernél nagyobb marha nem létezik......
2020. jún. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Számítógép előtt oly mindegy, hogy otthon ülök vagy bent.


Nem érzed hogy beverzik? Ohh dehogynem érzed.


Vérzett már valaha a fogínyed? Ott nagyon kevés vér van és mégis érzed.

2020. jún. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
A fogíny az nem a mandula ne keverd össze a szezont a fazonnal mert nem ugyanaz!
2020. jún. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Persze nem ugyanaz. De a vért az érzed... :)
2020. jún. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

"Igen. Aztán bevérzik a mandulád, nem érzed és megfulladsz."


Ezzel a kijelentéssel otthon se éreznéd amúgy ...

2020. jún. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem titkolnám, de elég, ha csak a főnöködnek elmondod. De ha mindekinek elmondod, akkor sem hiszem, hogy felnőtt emberek túl sokat dumálnának róla. Simán lehet vallási oka is, azt meg úgysem fogják firtatni. Később ha elterjed a hír, aztán a csajok majd tépik a sorszámot és a nemi életed is helyre billen.


Ha pedig nem akarod felfedni, akkor mondd azt, hogy urológiai műtéted lesz és ha rákérdeznek, akkor herevízsérv. Arról már csak nem faggatnak ki és megindolkolja a gyógyulási folyamat nehézségeit.

2020. jún. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!