Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Felnőttkori fityma metélés...

Felnőttkori fityma metélés után, neked nem fröcsög, csepeg vizelésnél összevissza?

Figyelt kérdés

Cukorbetegség miatt metélték nekem. Egyszerűen nem tudom megszokni. :-8 A vizelés elején vagy a végénél, amint kis sugárban megy, máris csurog összevissza. Itthon nem gond, hiszen eleve ülve szoktunk, mi fiúk is vizelni. (higiénikusabb) De nyilvános helyen, vagy akár bokorban eléggé gondban vagyok. Sajnos lett már foltos a nadrágom. :-(

Érdekelne. Más férfiak, akiknek le van metélve, miként tudnak célozni, hogy oldják meg, ne menjen összevissza?

Légyszíves, nem poénnak szántam, tehát ne vegyétek humorra kérdést!



2020. okt. 27. 18:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Főleg azoknak írom, akik furcsállják, ha a férfi ülve pisil. Gondolom nem arra az esetre gondoltok, amikor a nagydolgát is végzi.

Szóval - nagydolga nincs, intézi a kicsit. Nem rólam, hanem barátomról van szó, aki elmúlt 75 éves, prosztatanagyobbodása van, nehezen tudja visszatartani a vizeletét. Amíg a nadrágsliccén át kikeresné a péniszét, már össze-vissza fröcskölődne a vizelete. Viszont gyorsan letolja a derékban gumis házi nadrágját, gatyáját és ülve elvégzi a dolgát. Ehhez hasonló esetek, esetleg ettől eltérőek is adódnak az életben, nem is ritkán.

2020. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
9# Nem, régen nem húztam hátra és úgy vizeltem célzottan, szépen.
2020. okt. 27. 19:49
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is felnőtt korban, 26 évesen volt a metélés, s szerintem vagy anatómiai lehet, hogy a makkod vége a húgycső nyílásnál egy kicsit ferdébb, így a sugár megtörik, ezért fröcsög, nehéz megmondani. Nekem metélés előtt nagy melegben a makk vége össze tapadt, ezért ment mindenféle, metélés után megszűnt. Milyen volt metélés előtt a vizelés neked? Hasonló volt?
2020. okt. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 szellkriszta ***** válasza:

Jó kérdés, megkérdeztem a barátomat erről (felnőttként metélték): nála akkor csepegett félre, amikor volt fitymája, azóta nem! Nem úgy van, h a bőrke hiányában egyenes sugárban jön ki?


Tettem is fel egy kérdést erről, h a hátrahúzás segíti-e a pisiléseteket:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__..

Úgy vettem le, hogy igen.


Ja, amúgy műtét után kezdett el fröcsögni, vagy előtte is? A cukorbetegség amugy hogyan okoz fitymaszűkületet?


U.i. az ülve vizelést támogatom. Takarítottam már ffiak után wc-t...

2021. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!