Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem támogatott a körülme...

Miért nem támogatott a körülmetélés Magyarországon, annyira, mint Észak-Európában, Nyugat-Európában vagy mint Észak-Amerikában, ha szinte csak előnye van?

Figyelt kérdés

[link]

Például ezen az oldalon is írnak az előnyeiről. Igazából hátránya szerintem nincs is. Igaz én nem vagyok metélt, de szívesen megcsináltatnám. Már régóta hátrahúzva tartom a fitymám és fedetlenül hordom a makkom és nagyon jóérzés, férfiasnak érzem én is és ebben egyetért velem a legtöbb lány is. Az eddigi hölgyeknek, akikkel párkapcsolatban voltunk (nagy részükben fiatalabbak), nagyon tetszett és esztétikusnak találták. Nem okoznak gondot számomra a gombás, bakteriális és vírusos fertőzések sem. Akit körülmetélnek, annak a fitymaszűkület sem okoz gondot soha többé. Higéniai okokból is nagyon előnyös, mivel sokkal tisztább így. A szex sokkal élvezetesebb és közvetlenebb érzés, nem egy felesleges bőrdarabban, hanem a barátnőm puncijában vagyok és az izgat és közvetlen a makkom, a koronaárkom valamint a belső fitymám izgatja. Nem marad alatta WC-zés után és nem is izzad be, így nem lesz büdös. Miért nem támogatják jobban, ha igazából nincs is hátránya?



2021. márc. 19. 20:40
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
100%

"Nem marad alatta WC-zés után"

Nőként erről vajmi keveset tudok, de szerintem pisilésnél a többség azért felhúzza a bőrt, és nem a fitymába pisil bele. Legalábbis ez tűnik logikusnak.

A smegma is akkor gyűlik fel ha valaki nem tisztálkodik rendesen. Ilyennel sem találkoztam soha.

Még akkor sem éreztem a páromon soha semmi kellemetlen szagot amikor egy egész napos túrázás közepette estünk egymásnak.

A rendesen karbantartott fityma nem okoz gondot és nem büdös.

2021. márc. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 A kérdező kommentje:
Én "karbantartottam", mégis lett neki egy szaga... Az pedig hogy megtörlöd, nem egyenértékű, azzal, hogy meg is mosod. Sajnos, sokan engedik be a "fáradt olajat" a fitymába... Az izzadság meg kialakul, a "túró", pedig ha nem is gyűlik fel, kismértékben kialakult, mindennap.
2021. márc. 19. 21:46
 13/54 A kérdező kommentje:
A legtöbb lánynak amúgy jobban tetszik, tapasztalataim szerint. Meg ha már a hölgyek, olyan sokat tesznek a férfiakért/fiőjlrt, meg azért, hogy szépek legyenek nekünk, a férfiak és a fiú is tegyenek meg annyit, hogy ők is adnak magukra és igényesek, ott lent is.
2021. márc. 19. 22:15
 14/54 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de mért akarod mindenkire ráeröltetni azt hogy metéltesse magát. Ez már nem az első "kérdésed" itt, valamelyik nap már egyszer kifejtetted ezt a dolgot. Ott is leirtam hogy mindenkinek a saját ügye és dolga hogy metéltet vagy sem. Mért nem tudod ezt elfogadni? Ha neked tetszik akkor csináltasd meg, és hagyd békén azokat akik meg nem akarják.
2021. márc. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 A kérdező kommentje:
Nem tudom miről beszélsz, itt vagyok először, ebben a kategóriában.
2021. márc. 20. 00:15
 16/54 anonim ***** válasza:
91%

Te most mi két próbálsz meggyőzni hogy irány és vágassuk le a fitymát? Ahogy olvasom teljesen mindegy ki mit mondd, neked ez így jön be. Akkor legyen így, de ne próbáld már meg csudijó dolognak beállítani.


Régen higiéniai okai voltak, ma meg már vallási és egyéni esztétikai kérdés.


Azt a kijelentését miszerint sokkal érzkényebb meggátolnám mert több metélt pasival is beszéltem, akik majd megbolondultak utána, mert minden inger erős volt ami a makkot érte és sokszor már kellemetlen és fájdalmas. A folyamatos dörzsölés hatására pedig veszíteni fog az érzékenységéből. Szóval bocs de legalább ha már írsz normális jó dolgot írj kérdező.

2021. márc. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
89%

Én pedig azzal nem értek egyet hogy a legtöbb lánynak tetszik.

Nekem nem tetszik. Oké, én csak egy vagyok, de tavaly volt itt egy szavazás, talán vissza lehet keresni. Nőket kérdeztek hogy melyik jön be nekik, a fitymás vagy a metélt. És a nagytöbbség a fitymára szavazott.

Mivel ez a természetes, és ezt szoktuk meg.

Nekem nem esztétikus egy csonkolt pénisz. Imádom úgy ahogy a természet eredetileg kialakította.

2021. márc. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
91%

Te azt csinálsz magaddal amit akarzs, akár az egészet levágathatod.

" A párom, norvég és mondta, hogy az északi fiúk többsége körül van metélve."

Honnan tudja a párod hogy a többség !!?? metélve a van.

Lehet hogy sokan megdugták és azoknak olyan volt.

Az nem véletlenül van ott, pont kell oda.

Ha valakinek szűk akkor megkell csináltatni ez biztos.

DE ne akard már hogy mindenki csonkítsa magát!!!

2021. márc. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
75%
A legtöbb lánynak nem tetszik, akármit zagyválsz itt össze.
2021. márc. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:
Nekem eddig a lányoktól nem volt negatív visszaigazolásom. Volt, aki mondta, hogy tovább bírtam, volt aki meg csak annyit, hogy "De szexi." és már nem ezzel törődtünk. Azt meg pláne nem értem, miért kell csonkításnak beállítani. A gatyában nem kényes, de szexnél, nagyon nagyokat tudok élvezni, talán még nagyobbakat is, mint a fitymások.
2021. márc. 20. 11:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!