Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem támogatott a körülme...

Miért nem támogatott a körülmetélés Magyarországon, annyira, mint Észak-Európában, Nyugat-Európában vagy mint Észak-Amerikában, ha szinte csak előnye van?

Figyelt kérdés

[link]

Például ezen az oldalon is írnak az előnyeiről. Igazából hátránya szerintem nincs is. Igaz én nem vagyok metélt, de szívesen megcsináltatnám. Már régóta hátrahúzva tartom a fitymám és fedetlenül hordom a makkom és nagyon jóérzés, férfiasnak érzem én is és ebben egyetért velem a legtöbb lány is. Az eddigi hölgyeknek, akikkel párkapcsolatban voltunk (nagy részükben fiatalabbak), nagyon tetszett és esztétikusnak találták. Nem okoznak gondot számomra a gombás, bakteriális és vírusos fertőzések sem. Akit körülmetélnek, annak a fitymaszűkület sem okoz gondot soha többé. Higéniai okokból is nagyon előnyös, mivel sokkal tisztább így. A szex sokkal élvezetesebb és közvetlenebb érzés, nem egy felesleges bőrdarabban, hanem a barátnőm puncijában vagyok és az izgat és közvetlen a makkom, a koronaárkom valamint a belső fitymám izgatja. Nem marad alatta WC-zés után és nem is izzad be, így nem lesz büdös. Miért nem támogatják jobban, ha igazából nincs is hátránya?



2021. márc. 19. 20:40
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
84%
Ne hasonlítsd már magad az összes fitymáshoz jó? Akkora túlzásokba vagy mint ide Lacháza. Ideje lenne leállnod. Főleg ha Norvégiában élsz, ne Magyarországot próbáld meg megváltoztatni. Remélem szavazni sem szavazol ide a választásokon .
2021. márc. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy kint élek?? :-) Mert a párom norvég (akinek amúgy a nagyanyja magyar volt), nem kell kint élnem. Ő él itt.
2021. márc. 20. 11:33
 23/54 anonim ***** válasza:
61%

Mondjuk én sem kritizáltam volna az egyetlen metéltet akivel dolgom volt. Nem vagyok tahó, a világért sem sértettem volna meg.

Csak levontam magamban a következtetést, és remélem hogy nem sodor össze többé metélttel az élet. Nyilván ha szerelmes leszek, nem ez lesz a döntő, de sokkal elégedettebb lennék ha a jövőben csak fitymásokkal lenne dolgom.

2021. márc. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
77%
Inkább itt az lenne a kérdés,hogy téged miért érdekel ennyire más pasik farka, hogyha van barátnőd, akivel együtt élsz.
2021. márc. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
66%

"makk például sokkal érzékenyebb, a külső fityma csak annyira, mint bármely másik bőr"


Ez egy oltári nagy baromság. Mint ahogy az is, hogy a metélésnek "csak előnyei vannak". De ha neked annyira bejön, hát áldásom rá. Vissza már úgysem tudod csinálni, úgyhogy legalább próbáld meggyőzni magad, mennyivel jobb így neked és másoknak :P

2021. márc. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:
A külső fityma olyan, mint a herezacskó (ugyanolyan bőr van rajta), tehát, ha a herezacskót simogatják, pont ugyanolyan érzést okoz.
2021. márc. 20. 13:45
 27/54 anonim ***** válasza:
29%
Nem, nem ugyanolyan. Jó lenne ha te a fitymátoan faszoddal nem állítanál ilyeneket
2021. márc. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
59%

26: Nem a bőr a lényeg te boldogtalan, hanem az, hogy milyen sűrűn van ellátva az adott rész érzőidegekkel. A fitymán kurvą sok van, a herezacskón jóval kevesebb. Képzeld, csak attól el lehet élvezni, ha valaki az előbőrt stimulálja.

Dehát szegénykém, te ezt már nem tudhatod :(

2021. márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:
A belső fityma ingerlésétől, el lehet élvezni, a külső fityma, pedig semmivel sem rendelkezik több ideggel, mint bármi más. A makkon, viszont rengeteg az érző idegvégződés, amitől, a pénisznek, ez a legérzékenyebb pontja.
2021. márc. 20. 21:19
 30/54 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sajnállak, ha nálad a külső fityma tényleg ennyire érzéketlen. Nálam van majdnem annyira érzéken mint a makkom vagy a mellbimbóm. Biztos nem vágatnám le magamról.
2021. márc. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!