Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem támogatott a körülme...

Miért nem támogatott a körülmetélés Magyarországon, annyira, mint Észak-Európában, Nyugat-Európában vagy mint Észak-Amerikában, ha szinte csak előnye van?

Figyelt kérdés

[link]

Például ezen az oldalon is írnak az előnyeiről. Igazából hátránya szerintem nincs is. Igaz én nem vagyok metélt, de szívesen megcsináltatnám. Már régóta hátrahúzva tartom a fitymám és fedetlenül hordom a makkom és nagyon jóérzés, férfiasnak érzem én is és ebben egyetért velem a legtöbb lány is. Az eddigi hölgyeknek, akikkel párkapcsolatban voltunk (nagy részükben fiatalabbak), nagyon tetszett és esztétikusnak találták. Nem okoznak gondot számomra a gombás, bakteriális és vírusos fertőzések sem. Akit körülmetélnek, annak a fitymaszűkület sem okoz gondot soha többé. Higéniai okokból is nagyon előnyös, mivel sokkal tisztább így. A szex sokkal élvezetesebb és közvetlenebb érzés, nem egy felesleges bőrdarabban, hanem a barátnőm puncijában vagyok és az izgat és közvetlen a makkom, a koronaárkom valamint a belső fitymám izgatja. Nem marad alatta WC-zés után és nem is izzad be, így nem lesz büdös. Miért nem támogatják jobban, ha igazából nincs is hátránya?



2021. márc. 19. 20:40
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
57%

Na jo, mostmar latom h tenyleg menthetetlen vagy... 🤦🏻

az allatvilagban minden anyaemlos elragja a zsinort, mi fejlodtunk annyit h ollot hasznalunk, de az nem faj se az anyanak se a babanak.

A vilagban nincs meg egy olyan kreten allat mint az ember aki szules utan megcsonkitja az utodjat.

Szerintem anyukad teged fejre ejtett 😢

2021. márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 szellkriszta ***** válasza:

Mert a felsorolt erveid személyes tapasztalatból erednek. Amik szubjektívek.

A fiúk körülmetélése a rossz higiénia esetén igazán hasznos (pl. Afrikában tényleg igaz ez, s aki nincs metélve, mostmár azokat is.)

Itt nyugaton megfelelő tisztántartással vagy hátrahúzva tartással kevesebb előnye van.


DE! a metélés sztem leginkább kultúrális dolog, identitáskérdés és az intimzónátok legérzékenyebb részét érinti, véglegesen. Ebbe államilag belenyúlni??? Na, ezért nem támogatott.

11-esnek: ahogy kérdeztem a fiúkat, sajnos nem húzzák hátra pisiléskor...

32-es: tényleg igaz. A gyerekkori metélést ezért nem támogatom. Fontos az ellenzők véleménye is.


U.i. meglepett, amit a barátnőd állít. Norvégiában metélnek? Tudnál linket adni, mert ennek az ellenkezőjét találtam.

2021. máj. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező írkál minden hü.yeséget.Korábbi kérdésben metélt volt,most csak szeretne metéltetni,egyik kérdés után privát beszélgetésnél norvég barátnője van,aki ezt mondta neki,másiknál csak olvasta Norvégiáról ezt.
2021. máj. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
100%
valóban sajnos a kérdező kicsit furcsa.. minden héten felteszi a kérdéseket kicsit úgy, kicsit így.
2021. máj. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!