Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatagyulladás 24 évesen?

Prosztatagyulladás 24 évesen?

Figyelt kérdés

Kb másfél éve változó erősséggel de mindig megfajdul a hugyholyagom, hugycsovem amikor leulok a érzem mintha nyomódna ott bent a prosztatam, eget a vizelet. Volt legalabb 2-3 antibiotikum kuram de sajnos mindi kiújult. Most is éreztem enyhén, visszamentem az urológushoz, volt spermatenyésztés de negatív lett... azt mondta mar 2. Jara h igazabol nem tudja h mi a bajom ha nem jon ki semmi.

Akkor jobban is voltam 2 hetig, most azonban nagyon elkezdett fajni ég az egész hugycsovem, faj az ülés pisilés, adott egy eros gyulladascsokkentot. Most elkezdtem szedni napi 2x harom napja de egylore meg ugyanugy faj, mondta h ha nem mulik el ő csinálna egy hugyholyagtukrozest, azonban ezt a vizsgalatot semmikep nem merném bevalllalni, kockazatos, nagyon kellemetlen... ( 50 cm hosszu legalabb 1 cm vastag fem rudat nyomnanak fel a hugycsovembe a hugyholyagomig... hat ez irtozatosan fajhat...



Volt valakinek mar ennyi idősen? Mit tegyek hogy elmuljon? Hogyan tudnek magamon segiteni?



2021. máj. 1. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, lány vagyok , de hátha kicsit segíthet

Én ha hasonló bajom van (felfázás, fájó pisilés) akkor sós ülőfürdőt veszek.

A só antibakteriális hatású és helyileg hat, és ártalmatlan.

2021. máj. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Krónikus prostatitised lehet, nekem is az van, tulajdonképpen a prosztata idő előtti megnagyobbodása, és az ebből következő hólyagnyomásérzet...nehezebb illetve csípős vizelés. Gyakorlatilag ez minden férfinek alapállapot hogy korral növekszik a prosztata, jelenleg nem gyógyítható, ez olyan mint a hajhullás kb csak 100x kellemetlenebb. Nekem is ez van hát...sajnállak :/ ne ülj egyhuzamban sokat, kerüld az alkoholt, csípős ételeket...(ülőfürdő az semmit se segít, sőt azt mondták a melegvizes fürdőt is kerüljem) leírtam h szerintem mi lehet a bajjod, segíteni én sem tudok sajnos. max ennyit.
2021. máj. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*tüneti kezelésre prostayol 6 forte (elvileg 1 hónap és kutya bajod, gyakorlatilag semmit se csinál) de kitudja. illetve kisvirágú füzike teafőzet kúraszerűen :) az segít kicsit!
2021. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszadóknak ezek alapján meg a neten talált dolgok alapján eléggé úgy tűnik hogy az orvosok nem tudnak ezzel a betegséggel mit kezdeni csak tapogatóznak próbálgatják a különféle károsabbnak károsabb antibiotikumokat.


Azóta változó intenzitásúak a panaszaim van hogy alig érzem viszont van hogy kifejezetten ég húgycsövem a húgyhólyagom van hogy ejakuláció nál tompább fájdalmat érzek amikor elélvezek de ez nem mindig van próbálok sok vizet inniVigyázni magamra nem föl fázni meg megpróbálom a napi egy teáskanál tökmagolajat


Ha bárki tud még bármit ami hasznos lehet és segíthet ne tartsa magában köszönöm

2021. máj. 11. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!