Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfi meddőség mennyire biztos?

Férfi meddőség mennyire biztos?

Figyelt kérdés
Ma voltam vizsgálaton és azt mondták hogy 1 élő spermiumot sem találtak. Viszont lejárt az 1 óra minta átadásáig és van egy betegségem is amire gyógyszert szedek és az is zavarhatja az orvos szerint. Nem is tudom hogy most mit csináljak, nézzesem e meg mégegyszer vagy klinikára kell mennem hátha találnak legalább 1-1 élőt amivel tudnánk probálkozni a beültetéssel vagy hogyan tovább

2021. nov. 18. 11:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Egy magán orvosnál voltam először és utána budapestre kellett jönnöm és a mintát magammal hozni, andrológián voltam
2021. nov. 18. 11:37
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lenne pedig ott helyben frissen produkálni a "terméket" :)


Előtte 3 napos önmegtartóztatás, forró fürdő és alkohol kerülése.

2021. nov. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A pároddal bejentkeztek a legközelebbi meddőségi centrumba, és ott a leletek alapján minden további kivizsgálást/kezelést megtesznek.
2021. nov. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a témában jártas annyira, de úgy tudom herebiopsziával is tudnak ivarsejtet találni egy kis darab kimetszésével. Gondolom vettek fel anamnézist, ìgy ha megvan mindkét heréd és időben leszállt, ha nem volt valamilyen brutális sporttraumád vagy betegséged (pl. mellékheregyulladással járó mumpsz), akkor azért elèg pechesnek kell lenni, hogy mindkét oldalon mindkét here működése így károsodjon. Remélem tévednek és nagyon sajnàlom.
2021. nov. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan mondjal le a gyerekről!Jobban teszed,ha keresel egy igazi nagy kemeny faszu férfit,aki meg tudja oldani a gyermek csinalast!
2023. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az urologian csinálnak sperma vizsgálatot is!Egyébként egy baba fogantatashoz minimum 10 millió sperma sejtre van szükség!Annak is legalább a 60%-a eleven és fürgén mozgonak kell lenni!
2023. febr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!