Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha hírtelen sokat fogytam és...

Ha hírtelen sokat fogytam és 2 hónapja nem jön meg biztos hogy meddő leszek? Ha nem akkor mit tegyek hogy minden a régi legyen?

Figyelt kérdés

Na szóval én 170-175 cm 15 éves vagyok és 54 kg voltam 3 hónapja aztán elkezdtem fogyozni mondván én így egy fiúnak se fogok tetszeni. Egy nap 1-2x ettem és emellet 100-200 felülést hogy kockás legyen a hasam. Na igen egy ideig ugyanúgy éreztem magam mint előtte de egy idő után nehéz volt a tesi óra elfáradtam míg haza értem egyre gyengültem míg azt vettem észre hogy nem jőn meg a szokásos havibajom mondom biztos van ilyen nem baj na igen nem változtattam ugyanúgy keveset ettem és mellete kezilabdáztam verseny szerűen és már 2 hónapja nem jött meg már elkezdtem aggódni hogy mivan és most kiderült hogy lehet hogy elvan száradva a méhem (nembiztos hogy így mondják) és járhatok orvoshoz hormon inyekciokert ha akarok majd egYszer gyereket

Ja azt elfelejtettem hogy most 46 kg vagyok és nem tudok úgy enni mint egy rendes ember mert a szervezetem nem képes feldolgozni

Mit tegyek?



2013. júl. 1. 02:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Mégis mit?

Kövesd az orvosaid utasítását!

2013. júl. 1. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Abban reménykedtem hogy elég ha valami kaloria dús étrend szerint étkeztek vagy ilyesmi..
2013. júl. 1. 03:11
 3/23 anonim válasza:

Nem vagyok orvos de sztem 15 évesen még fejlődik a szervezet szóval egészségtelen ha nem eszel normálisan. Ergó lehet h vékonyabb leszel de ha nem tudnád nem minden a külső plusz mint kiderült ez betegségekhez vezethet.

Mit tegyél? Először is egyél normálisan. Másodszor ne higgy el minden sz**t amit a tv-ben látsz. De azt csinálsz amit akarsz...

2013. júl. 1. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Már körübelül 3 hete rendessen eszek de menyi idő alatt áll vissza rendessen a szervezetem?
2013. júl. 1. 03:17
 5/23 anonim ***** válasza:
akkor fog visszállni, amikor újra összeszeded az 50 kg körüli súlyodat. én 16/l vagyok és nekem is ilyen problémám van, pedig én még vékony se vagyok, csak lement 10 kiló fél év alatt, és a szervezetem nem akar hozzászokni:/
2013. júl. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Nekem már egy éve nem jön meg rendesen a fogyókúra miatt, de meddő nem vagyok. A kettő nem ugyanaz.


Viszont ez így nyilván nem jó, úgyhogy kezdj el normálisan enni, és inkább többet mozogni. Bár nem értem, hova akarsz már fogyni...


És mérd meg rendesen a magasságod, mert olyan nincs, hogy "170-175" - 5 cm különbség rengeteget számít.

2013. júl. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Most elkezdtem "hízó kúrát" tartani remélem hamar vissza áll a szervezetem

Akkor nem kell félnem ha nem jön meg?mert eddig mindenhol azt olvastam hogy ilyenkor félni kell és minél hamarabb menjek orvoshoz..

2013. júl. 1. 07:28
 8/23 anonim ***** válasza:
Akkor félj, amikor már felszedted a súlyod és még mindig nem jön meg...
2013. júl. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Oké.de amugy olyankor kell valami tablettát szedni vagy inyekciók?
2013. júl. 1. 07:43
 10/23 anonim ***** válasza:
talán ne legyél anorexiás, akkor meg fog jönni. de komolyan. húzás orvoshoz és/vagy pszichológushoz, mert k.rvára nem normális, hogy valaki a 170 cm/54 kg-ból még fogyni akar...
2013. júl. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!