Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Voltál már urológián?

Voltál már urológián?

Figyelt kérdés
Tartok tőle nagyon. Ki hogy élte meg? Mennyire volt kellemetlen?

2021. dec. 18. 14:19
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
85%
Az elmúlt két hónapban háromszor is, de tizenévvel ezelőtt is jártam már ott. A legutóbbi három alkalomból kétszer volt prosztata vizsgálat. Bőven kibírható kategória, egy gyökérkezelés számomra sokkal kellemetlenebb. Persze, hogy izgul mindenki, ez az a hely, ahol szó szerint mindenki behúzza a farkát. A meztelenséggel ne foglalkozz, az urológusnak ez a szakterülete, ő betegként tekint rád.
2021. dec. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a korrekt választ!
2021. dec. 18. 15:01
 13/34 anonim ***** válasza:
94%
A farkadat nem taperolja. Letolod a gatyadat terdig, kb 2-2 mpig megvizsgalja a heredet. Mire elkezdenel izgulni, meg kellemetlenul erezni magadat mar vegzett is. Azt a letolt gatyaval ratamaszkodsz az ágyra, kesztyut huz, bevazelinozza a lz ujkat, feldugja kb 10 centire es kb ott is matat 2 mpig. Ennyi. Az egesz kb annyira kellemetlen mint mimor szorulasod van es nagy erolkodve jon ki a sz*r.
2021. dec. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Voltam többször is az évek alatt.

1. Elzavart a bőr és nemibeteggondozóba, mert szerinte nem rá tartozik. Ha az urológia kínos, akkor nem is tudom arról a helyről mit mondjak.

2. Góckutatás címszóval meg sem vizsgált, csak elküldött laborba.

3. Urológia szűrés, amit a cég szervezett. Volt minden közte prosztatatapintás is meg ultrahang. Nyilván kellemetlen idegen előtt letolni, de összességében ki lehet bírni. Az is segített, hogy ez gyakorlatilag magánorvosi vizsgálat volt, nagyon más volt a hozzáállás, mint TB alapon.

2021. dec. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Magánhoz megyek én is, ez egyértelmű!
2021. dec. 18. 15:07
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Jól teszed hogy maszekhoz mész.

Én is voltam és izgultam. Nekem a farkamat is és a heréket is taperolta, irtó kellemetlen volt. De igazuk van az előttem szólóknak, nagyobb volt az iugalom, utólag azt mondom ki lehetett bírni. Az orvos figyelmes, tudja hogy ez mindenkinek kínos.

2021. dec. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene urológián meztelenre vetkőzni.

Legfeljebb gatya le térdig. Az adminisztráció sokkal tovább tart,mint maga a vizsgálat.Ha problémát talál,akkor tovább küld más szakorvosi vizsgáltra .Magánban biztos tovább tart,nehogy már 1-2 percért tizen feletit fizessél.Ami érdekes ilyenkor,ugyan ez a doki munka idejében ott rendel az SzTK ban.

2021. dec. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Pont elég hogy gatya le, szégyellős vagyok és kínosnak érzem. Attól is tartok hogy mi van ha merevedni fog?

Azért gondoltam magánra mert talán ott figyelmesebbek és talán nem annyira fogom feszélyezve érezni magam mint egy szakrendelőben. De fogalmam sincs, ez csak egy gondolat. Azért írtam ki a kérdést, hogy lássak véleményeket, talán segít.

2021. dec. 18. 15:36
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Normális esetben azon kívül hogy kellemetlenül érzed magad nem szabadna fájnia semminek sem.
2021. dec. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
80%

Ne érezd kínosnak, látott már férfi nemi szervet bőven.

Attól ne félj, hogy merevedésed lesz, ahogy már írtam, itt mindenki behúzza amennyire csak lehet. De ha mégis bekövetkezne, akkor sem kell aggódni, nem te leszel sem az első, sem az utolsó. Az urológusok vannak legjobban képben ezzel a témában, tudja, hogy mindenki másképpen reagál a stresszre.

Én voltam már államiban is és magánban is. Utóbbi nekem is szimpatikusabb, mert egyrészt csak ketten vagytok a rendelőben (legalábbis ahová én járok), így a diszkréció maximális, másrészt jóval több idő van egy betegre (5-10 perc helyett fél óra). Igaz, hogy nem olcsó, de ha anyagilag belefér, én csak ajánlani tudom. De az állami sem rossz, én most is oda mentem volna először, de oda kb. most kerülnék be, még a magánban már 3x is jártam.

2021. dec. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!