Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Voltál már urológián?

Voltál már urológián?

Figyelt kérdés
Tartok tőle nagyon. Ki hogy élte meg? Mennyire volt kellemetlen?

2021. dec. 18. 14:19
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
56%
Ja, nem olvastam a kérdést és a válaszokat sem. Automata üzemmódban válaszoltam, azt hittem megint valami 14 éves gyerek retteg, hogy felrántják a szűkületét.
2021. dec. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
82%
Az urológus férfi volt, az ultrahangot nő csinálta. A vizsgálat nem fájt, és a meztelenség sem zavart egyiknél sem. Nekik ezek a testrészek is ugyanolyan szervek, mint mondjuk a baleseti sebésznek egy törött végtag.
2021. dec. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
29%

32

Nekik lehet, hogy mindegy, de nekem, a páciensnek nagyon nem mindegy, hogy a bokámat nézegeti egy idegen, vagy az intim részeimet. Nagy különbség...

2021. dec. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
100%

33

32-es vagyok

Értem mire gondolsz és lehet, hogy bennem van a hiba, de nekem akkor és ott mindegy volt és teljesen természetes. Ahogy az is, amikor a kórházban bekatétereztek a nővérek. Valahogy egyálatalán nem zavart. Pedig nem mondanám magamról, hogy nem vagyok szégyenlős vagy maga mutogató lennék.

2021. dec. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!