Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Voltál már urológián?

Voltál már urológián?

Figyelt kérdés
Tartok tőle nagyon. Ki hogy élte meg? Mennyire volt kellemetlen?

2021. dec. 18. 14:19
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, különösen akik korrekt módon kifejtették!

Talán tudok egy kis erőt meríteni ebből.

2021. dec. 18. 17:13
 22/34 anonim ***** válasza:
10%
Figyelj! Te semmiképp ne menj urológushoz! Bízd magad Istenre! A covid úgy is hamarosan végez veled.
2021. dec. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
19%

22 hogy te mekkora egy gyökér vagy!

Remélem az átkod visszaszáll rád!

Egy nulla vagy! Gerinctelen,rosszakaró,a társadalom szégyene!

2021. dec. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Egy a lényeg, ne halogasd a vizsgálatot. Ha már felmerült benned, hogy elmész, akkor biztosan van valami panaszod. Lehet, hogy semmi komoly, akkor megnyugszol, de ha kezelésre szorulsz, akkor az előbb el lesz kezdve a kezelés és előbb rendbe is jössz. Nem írtad, hogy hány éves vagy és azt se tudjuk, hogy mi a bajod. Például prosztata vizsgálat nem is minden esetben van, lehet, hogy feleslegesen izgulsz előre.
2021. dec. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
18%

50-es vagyok, de még nem voltam, és nem is tervezek menni. Majd ha lesz valami civilizáltabb módja a vizsgálatnak, akkor talán. De ilyen megalázó szitunak nem szívesen tenném ki magam.

Az, hogy az orvos hány se@@ben matatott már, az az én szempontomból teljesen mindegy, és nem is vígasztal. Az, hogy csak pár perc, az is viszonylagos: ebből 1 mp is több, a kelleténél.

Szóval, lehet, hogy hülyén hangzik, de az önbecsülésem, önérzetem és egészséges szégyenérzetem teljesen meggátol, hogy menjek.

2021. dec. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

attol függ milyen panasszal mész

pl szükület az tuti fáj , ha csak ultrahang az nem .

En kiskoromba voltam anyira emlekszek lila függőny zöld fal es feketehaju nő nagy karika fülgövel, és utaltam gondoltam ha legközellebb kell menni tuti lepisilem xdd de azona felnött vagyok es nem megyek :D

2021. dec. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
85%
25-ös,szerencsés vagy, hogy nincs rá szükséged. Oda senki sem megy jókedvéből. De ha muszáj, akkor muszáj.
2021. dec. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
0%

27

Igen, talán szerencsés vagyok, és remélem, így is marad.

2021. dec. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi nem rántanak fel.
2021. dec. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
91%

hova nem rántanak fel? bocs, de ez mit jelent?

amúgy megértem a 25-öst, de én ezt igazán durván a tizen és huszonéveseknél tapasztalom. na ott aztán nincs olyan isten h levegyék az alsót, nemhogy a farkát nézze vki.

pedig tényleg vannak ilyenek, azt gondold el, akinek a sok kokózás miatt szinte állandó merevedése van és naponta járnak az urológiára, h leszívják a vért a makkból, mert fáj nekik, annyira feszül .... na ehhez mit szólsz? elég kellemetlen, de hát a fájdalom miatt csak elmennek. és nem kevesen ...

2021. dec. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!