Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csütörtökön megyek urológushoz...

Csütörtökön megyek urológushoz de erényöv van rajtam. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Csütörtökön időpontom van az urológushoz, de erényöv van rajtam aminek a kulcsa meg a barátnőmnél van. Leghamarabb szombaton tudok vele találkozni szóval addig nem tudom levenni.

Mivel így nem lenne sok értelme, hogy menjek így le kéne mondani csak nem tudom milyen indokkal.

Szerintetek hogyan kéne?

A normális válaszokat előre is köszönöm.



2022. febr. 22. 20:10
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
74%

A normális tisztálkodás is kizárva az erényövvel.


Egyébként ennyire idióta nem lehetsz... Majd tönkremegy a farkad, utána pedig feleslegesen mész orvoshoz. Ahhoz pedig csak gratulálni tudok, hogy tisztában vagy azzal hogy dokihoz kell menni, de nem kérted el a kulcsot. Ennyi ésszel szabadlábon.

2022. febr. 23. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
59%
Attól függ, miért mész urológushoz. Ha nem a farkad kell megvizsgálni, hanem pl prosztata vizsgálat lesz, akkor simán mehetsz erényövvel is. Illetve a herék is vizsgálhatóak attól hogy rajtad van az öv.
2022. febr. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
63%
Szerintetek tényleg létezik ilyen...? Én akkora kamuszagot érzek (az előzőekben említett tisztálkodás hiánya miatti szag mellett... :-D), mint ide lacháza...
2022. febr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
9%
Sajnos letezik vannak olyan emberek akik mar nem nevezhetöek ferfinak
2022. febr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
74%
Én a helyedben elkérném a kulcsot a csajodtól, megzuhanyoznék és elmennék a dokihoz. Doki után visszaadhatod neki a kulcsot.
2022. febr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
81%
feltéve de meg nem engedve, hogy ez nem kamu - azért arra készülj fel, hogy az orvos utánad bezárja a rendelőt, mert halálra röhögi magát. :-D
2022. febr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
86%

Sztem szólj a barátnődnek, hogy orvoshoz mész, és erre az időre vegye le.

Én már több éve hordok erényövet, és ha orvoshoz kell mennem, automatikus dolog, hogy nem viselem. Mivel ez a dolog inkább fejben dől el, természetesen megbízik bennem a feleségem, és reggel odaadja a kulcsot ilyenkor. Az orvosi vizsgálat után visszarakom, de lehet hogy csak este. Tudja hogy nem fogok "csalni" mert akkor semmi értelme az erényöv hordásnak. Ha ilyen előfordulna nem lenne kedve már az egészhez és akkor én is rosszul járnék.

2022. febr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
13%
Es ti gondoljatok magatok ferfinak 🤣🤣🤣🤣
2022. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
64%
Menj el, hadd röhögjenek egy igazit.
2022. febr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Végül mi lett?
2022. febr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!