Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csütörtökön megyek urológushoz...

Csütörtökön megyek urológushoz de erényöv van rajtam. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Csütörtökön időpontom van az urológushoz, de erényöv van rajtam aminek a kulcsa meg a barátnőmnél van. Leghamarabb szombaton tudok vele találkozni szóval addig nem tudom levenni.

Mivel így nem lenne sok értelme, hogy menjek így le kéne mondani csak nem tudom milyen indokkal.

Szerintetek hogyan kéne?

A normális válaszokat előre is köszönöm.



2022. febr. 22. 20:10
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
54%

Mikor temetik a dokit????

Gondolom, halálra röhögte magát. :-D

2022. febr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Hát nagyon viccesek vagytok, büszkék lehettek magatokra. Nem olyan komoly, csak egy sima általános vizsgálatra mentem volna hogy biztosak legyünk benne hogy minden rendben.

A barátnőm meg elutazott (erre meg elfelejtettünk gondolni) ezért nem volt kulcs.

Végül amúgy azt mondtam hogy meg vagyok fázva és így biztosabb. (kicsit tényleg megvagyok szóval még nem is annyira köcsögség a dokival szemben)

2022. febr. 26. 00:38
 23/33 anonim ***** válasza:

Tőlem lehetsz barmilyen alarendelt szub, de akkor nem baranöd van hanem urnőd. Szval öszitén minden viccet felre téve. Miért jo neked hogy nem te kezeled sajat farkad? hogy ha utcan esel össze mert szivrohamot kapsz es korhazba kerülsz hivni kell az urnőd hogy levegye rolad? mert benne van pakliban vagy hivjak tüzoltokan es 10 -20 ember fog röhögni mekkora luser.

Szval ha nem fétised van térj eszhez es legyél férfi mert nem jatek. Főleg hogy impotese is fogsz válni mert az agyad folyamat azt paracsot kapja hogy ne alljon farkad nem szabad

2022. febr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
22: csak a lényeget nem írtad le, hogy hogyan vizsgált meg az urológus az erényöv alatt! :-D
2022. febr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
24 próbáld meg értelmezni amit írtam.... hátha sikerül
2022. febr. 26. 14:04
 26/33 anonim ***** válasza:

A királyi többes hogy jön ide...??? "hogy biztosak LEGYÜNK abban..."

Milyen vizsgálat lett volna?

2022. febr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Sima általános. Tényleg csak azért mentem volna hogy megbizonyosodjunk, hogy minden oke. Semmi panaszom nem volt amúgy.
2022. febr. 26. 14:10
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
De mi az a "minden"....????? Ha nincs panaszod, mit vizsgált volna meg? :-D
2022. febr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
úristen inkabb hagyjuk. Látom nem sikerül felfogni.
2022. febr. 26. 14:39
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Sztem elég felelőtlenség hogy a a barátnőd elutazik és nincs nálad kulcs.

Vannak erre már tökre bevált dolgok, pl. számozott műanyag lakat, vagy belerakod a kulcsot egy kis műanyag zárható dobozba, ha széttöröd annak nyoma marad. Minket is épp az izgatott ebben a játékban hogy a feleségem elutazik pár napra és a farkam bezárva marad, az elején egy borítékba raktuk a kulcsot, később a számozott lakatra tértünk át mert arról minden este lehet akár fotót is küldeni.

A BDSM-et felelősséggel kell csinálni úgyhogy sztem gondoljátok át jobban ezt a dolgot.

2022. febr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!