Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csütörtökön megyek urológushoz...

Csütörtökön megyek urológushoz de erényöv van rajtam. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Csütörtökön időpontom van az urológushoz, de erényöv van rajtam aminek a kulcsa meg a barátnőmnél van. Leghamarabb szombaton tudok vele találkozni szóval addig nem tudom levenni.

Mivel így nem lenne sok értelme, hogy menjek így le kéne mondani csak nem tudom milyen indokkal.

Szerintetek hogyan kéne?

A normális válaszokat előre is köszönöm.



2022. febr. 22. 20:10
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
30 jol mondod ti nem divatbol jatszatok
2022. febr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
91%

Én is őrzöm egy szub srác erényövének a kulcsát, de pótkulcs vészhelyzet esetére nála KELL, hogy legyen! Ez nem játék! Úgy, ahogy az előzőek is írták, lehet ezt egy lezárt borítékban, dobozban, vagy akár egy kis perselyben is őrizni, amiből csak széttöréssel lehet hozzájutni a kulcshoz. De hozzá lehessen, ha gebasz van! A sorszámozott lakat is praktikus, azt is szeretem.


Aki meg lefikázza a kérdezőt meg a többi erényövet viselő válaszolót, azoknak meg csak annyit, hogy biztos szegényes a szexuális fantáziája, és egy 5 perces gyors dugáson kívül nem terjed tovább a szexuális élete! Értelmesen, biztonságosan, de mégis szigort betartva ez feldobja mindkét fél életét!

2022. márc. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
46%

32: ja persze..... mert a kis egybites világodban ez a két variáció lehetséges...


szado-mazo szélsőségesen - vagy az ötperces dugás.


Irigylem az egyszerűségedet... :-DDDD

2022. márc. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!