Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Javítható-e és hogy ez a...

Krosszarcu kérdése:

Javítható-e és hogy ez a mozgás probléma?

Figyelt kérdés

Kifelé álló lábak, csámpásság. Vékony hosszú végtagok. Előre billent sörhas. Lúdtalpam viszont nincs, és nem is fáj a lábam. Szeretek gyalogolni. Csúnya járás, nem lépek normálisan hanem előre és oldalra csapom a lábaimat. 48 év életkor. Erre nemrég jöttem rá mert levidózták a sarkaimat hátúlról és látszott.

Ha korábban valaki azt mondta hogy bajok voltak a lábszáraimmal mindig azt hittem hogy aki mondja az a h rosszindulatú, és ha előre néztem nem láttam hátra, le. ??



2023. jan. 11. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez Ortopèdai problèma! Már kiskorban kellett volna ezt az elválltozàst kezelni. Mindenesetre keressél fel egy Ortopèdus orvost aki tud segiteni. Nem mindegy az sem, hogy milyen cipôt hordasz. Azèrt kell a szakember segitsége.
2023. jan. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2023. jan. 31. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!