Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez gond vagy természetes még...

Ez gond vagy természetes még ebben a korban (14)?

Figyelt kérdés
A jobb herém akkora mint 1 makk a bal oldali a 2x-e.tudom, hogy kicsi de ez ebben a korban gond.A pénisz hosszúságom is le van maradva 1-2 cm-rel most 11cm pár mini.. vastagságom is 3 cm és pár mini.Ez akkor még természetes vagy gond.Meg amúgy 2-3 naponta maszturbálok és akkor van rendesen cucc.
2011. febr. 13. 22:38
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
És a kisnövésűvel nem bántani akartalak,de nem sokára elkezdesz majd nyúlni és nőni fog a szerszám is,de ehhez a magasságodhoz nagyon jó ez a méret.Meg valakinek a te korodban sokkal kisebb van és azzal sincs baj,idővel megnő nekik is.Csak nem szabad,hogy emiatt izguljanak,vagy féljenek.
2011. febr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm megnyugodtam :)

Apukám amúgy 165 cm szov. gondolom hogy magasabb leszek nála.

2011. febr. 16. 14:01
 13/47 A kérdező kommentje:

12:15

Egyálltalán nem veszem bántásnak!!!!!:)

Rengeteg kisnövésű ismerősöm van szov.

Meg amúgy nemis zavar, hogy kisnövésű vagyok :D

2011. febr. 16. 14:03
 14/47 anonim ***** válasza:
Akkor 165-170 cm körül biztos leszel.Az unokatesóm apja 165 cm és ő meg 174 cm lett.Szóval nyugi nősz,de több alacsonyabb unokatesóm van és akit előbb írtam na ő 13 évesen nyúlt és kezdett fejlődni,de a többi meg csak 15 évesen.De tuti hogy nősz még,nem maradsz ekkora.
2011. febr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
Igen, amúgy már várom is :)
2011. febr. 17. 15:04
 16/47 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sokára tuti hogy elkezdesz nőni,csak várd ki türelmesen.(Ha meg valaki ezzel cikizne,hogy alacsony vagy,szólj be neki,hogy kisember nagy bottal jár.Meg senki sem tökéletes)De nyugi csak egy kis idő kell még és nálad is felgyorsul majd a fejlődés.
2011. febr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
nekem ezt a kis ember nagy bottal jár szólást egy 192 cm-es osztálytársam mondta szóval:) meg a másikat is szoktuk mondani.
2011. febr. 18. 13:45
 18/47 anonim ***** válasza:

Hát igen tudod az van aki túl magas,annak az a baja,aki alacsony annak meg az,szóval mindenkinek van valami baja többnyire,mindenkinek van olyan pontja amivel elégedettlen.Amikor 12 éves voltam engem az zavart,hogy magasabb vagyok az átlagnál.Van ismerősőm akinek az volt a baja,hogy bajsza nő 13 évesen,ilyen pihe csak,a másiknak meg hogy nem nő semmi szőr se még.Szóval egyik irigyelte a másikat.

Ez mindig így van.Lehet alacsony valaki,de nem csak a külső a minden,a jó fejség,humor sokszor többet jelent később is egy csajnál,meg alapból az életben.

2011. febr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
Egyébként jó fej az osztálytársad.Ha valaki cikizi az embert igazából mindig lehet védekezni,meg bárkibe lehet hibát keresni és belekötni,ez a legkönnyebb.
2011. febr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
Nekem régebben volt gond hogy alacsony vagyok meg a péniszem kisebb valamennyivel az átlagnál de mióta megismertem ezt az oldalt,kaptam olyan tanácsokat és válaszokat am segítette,hogy elfogadjam a dolgot mivel rájöttem, hogy ez természetes és változni fog, és nem kell foglalkozni mások véleményével.
2011. febr. 20. 12:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!