Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez gond vagy természetes még...

Ez gond vagy természetes még ebben a korban (14)?

Figyelt kérdés
A jobb herém akkora mint 1 makk a bal oldali a 2x-e.tudom, hogy kicsi de ez ebben a korban gond.A pénisz hosszúságom is le van maradva 1-2 cm-rel most 11cm pár mini.. vastagságom is 3 cm és pár mini.Ez akkor még természetes vagy gond.Meg amúgy 2-3 naponta maszturbálok és akkor van rendesen cucc.
2011. febr. 13. 22:38
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..


Na neki meg csak 7 cm és lehet akkora mint te,és nem egy ilyet találtam,van aki annyi idős mint te és sokkal kisebb méreteket írt és nagyobb volt,magasabb mint te.Szóval amiatt ne parázz szerintem.

2011. febr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
Amúgy mindig mondják, hogy egy együttlétnél számít a technika is.De ez alatt mit értsek?Hogy milyen nyengéd vagyok egy lányal meg, hogy hogy helyezem be a péniszem meg stb.Elmagyaráznád ezt nekem?Vagy bárki.
2011. febr. 27. 21:12
 43/47 anonim ***** válasza:
Hát ahhoz hogy technikád legyen ahhoz tapasztalat legyen.Kényeztetni kell a csajt,meg felmérni milyen típus.A kicsivel is lehet örömet okozni,mert van több ilyen izgalmi pontjuk a hüvelyen belül és azokat már 6 cm-essel ki lehet elégíteni.Meg úgye a külsőnemiszerüknél a szermérem ajkaknál is van a csikló és azt ha finoman dörzsölik,mármint simogatják,vagy nyalják,akkor fel tudod izgatni,lesz izgalmi váladékuk és könnyebben csúszik,jobb minenkinek.De a nők is mások,ki ezt ki azt szereti.Igazából elmagyarázni annyira nem lehet hanem ki kell tapasztalni.Meg ha valaki maszturbál is néha mielőtt elmenne abbahagyja,akkor ezekkel lehet gyakorolni,hogy ha majd aktusa lesz,nem menjen el olyan gyorsan.De jobb lenne ezt a kérdést inkább kiírnod és akkor tapasztaltabbaktól is tudnál választ kapni.Azt azért írd ki,hogy 15 vagy.
2011. márc. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
Igen nis mikro baszturbálok min. 3x már mikor mjadnem elmegyek megállok előtte.Így kihúzom kb 15-20 percig és nagyobb lesz a csúcson az élvezet.Én, hát most lehet ciki vagy nem, de így tapasztaltam ki nemrég és sokkal meszebb is spriccel.
2011. márc. 4. 18:56
 45/47 anonim ***** válasza:
Nem ciki,ez normális dolog,jól teszed.De ha majd lesz csajod és neki is te leszel az első úgyis ráérzel mit hogyan csinálj,mert a nők is mások,ki ezt ki azt szereti.Van aki már attól beindul,ha a fülét csókolgatod,más meg utálja.Szóval ráfogsz jönni majd,mindenkivel így van ez.
2011. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
:)
2011. márc. 6. 12:15
 47/47 anonim ***** válasza:
De én sem vagyok annyira tapasztalt,van csajom,de ő várni akar fél vagy 1 évet még,és én elfogadom a döntését,szóval tapi,csók,ilyesmik vannak nálam.
2011. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!