Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez gond vagy természetes még...

Ez gond vagy természetes még ebben a korban (14)?

Figyelt kérdés
A jobb herém akkora mint 1 makk a bal oldali a 2x-e.tudom, hogy kicsi de ez ebben a korban gond.A pénisz hosszúságom is le van maradva 1-2 cm-rel most 11cm pár mini.. vastagságom is 3 cm és pár mini.Ez akkor még természetes vagy gond.Meg amúgy 2-3 naponta maszturbálok és akkor van rendesen cucc.
2011. febr. 13. 22:38
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
Amúgy ha megkérdezhetem, te hány éves vagy ?
2011. febr. 20. 12:05
 22/47 anonim ***** válasza:
16 és tök jó hogy így állsz a dolgokhoz.Más is jár úgyanolyan cipőben mint te,csak a sok hazudozás miatt alakulnak ki ilyen stereópiák,tudod sokan kamuznak.De tökéletes ez a méret.Szóval nyugi.
2011. febr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
:)
2011. febr. 20. 20:26
 24/47 A kérdező kommentje:
Hazudni meg minek hazudjak.Úgyis idővel kiderülne és az még roszabb.Meg így legalább a lelkiismeretem is tiszta.
2011. febr. 20. 22:28
 25/47 anonim ***** válasza:
Azért azt, hogy az egyik heréd 2x akkora mint a másik, én bizony a helyedben megmutatnám egy urulógusnak, vagy a suliorvosnak (szigorúan amikor nincs ott más)
2011. febr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:

2x nem is nagyobb legfeljebb egy 1,5 el.

ÁÁ de semmi pénzért, Mekkora égél lenne már. Hiába nem lenne az de akkor is :S

2011. febr. 21. 18:08
 27/47 anonim ***** válasza:

A 16 éves 68%-os vagyok,nem az utolsó író!


Lehet csak te látod lényegesen nagyobbnak az egyiket.Hát várd meg míg növögetsz és akkor lennt is fejldősének indulsz és már nem lesz a 2 here között a nagyság annyira eltérő.De mindig az egyik nagyobb,valakinél lényegesebben.Meg nem is mindenkinek lesz eleve nagy golyója sem,de az sem szép látvány amikor hatalmas golyója van valakinek és lóg össze-vissza,tiszta szotyat.A kicsivel nincs baj,ha egészséges és termel majd elegendő spermát.Meg még elég fiatal is vagy és még bőven fogsz nőni minden téren.Szerintem még természetes és még van időd.


Suliorvosnak tudod mikor mutatnám meg,már ha magamból indulók ki?Nem urológus,főleg nőnek nem.Ha nemibajom lenne akkor urológushoz mennék,nem pedig iskolaorvoshoz,annak még iskolai vizsgálaton sem teszem meg,úgyanis nem kötelező és rohadtul nincs köze az ember tökéhez.Csak merni kell szólni aztán akkor békén hagynak.


Na jól van,szerintem rendben vagy,a lényeg figyelj oda magadra,mosd rendesen mert tök sokat lehet hallani letapadásról,meg szükületről és akkor nem lesz semmi bajod.És szépen pár éven belül fel fog a fejlődésed gyorsulni.

2011. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:
Amúgy mikor masztrubálok 1 nap 3. alkalomkor is van átlagosnál kicsit kevesebb mennyiségű előváladék-ondó keveréke.
2011. febr. 21. 20:13
 29/47 A kérdező kommentje:
Inkább esztétikailag tartok,hogyha lesz egy barátnőm és lenne vele először aktusom.És akkor már nagyobb lenne mint most de az annyi x éves kornak megfelelően ahoz kicsi, akkor nehogy kiröhögjön a lány.Mert erre is gondolok.
2011. febr. 21. 20:16
 30/47 anonim ***** válasza:
Ettől ne félj,ha meg ilyen lenne,akkor egy tapló,akkor te hagyd majd ott röhögve,mert akkor nem ér még annyit sem.Meg ha szeret,akkor nem csak egy testrészt szeret,ezt tapasztalatból mondom,hanem téged,meg senki sem tökéletes,lehet neki is lesz majd valami kisebb testi hibája.Meg még van egy pár éved addig.Ilyenekre gondolj inkább.
2011. febr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!