Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez gond vagy természetes még...

Ez gond vagy természetes még ebben a korban (14)?

Figyelt kérdés
A jobb herém akkora mint 1 makk a bal oldali a 2x-e.tudom, hogy kicsi de ez ebben a korban gond.A pénisz hosszúságom is le van maradva 1-2 cm-rel most 11cm pár mini.. vastagságom is 3 cm és pár mini.Ez akkor még természetes vagy gond.Meg amúgy 2-3 naponta maszturbálok és akkor van rendesen cucc.
2011. febr. 13. 22:38
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
Igen, optimistán állok a dologhoz :D:)
2011. febr. 21. 20:49
 32/47 anonim ***** válasza:
akkor jó,gondolj bele még csak most fogsz igazán majd fejlődni és már most 11 cm ez nem rossz,főleg a magasságodhoz,lesz ez még nagyobb is,pedig még nem vagy magas sem.Az átlag sokak szerint 13cm től kezdődik már a férfiaknál nálunk,szóval erre gondolj,és már jobb is nem.
2011. febr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
Hát igen :D az a 2cm ígymár tuti meglesz :)
2011. febr. 22. 20:28
 34/47 anonim ***** válasza:

pedig a suliorvos - többek között - azért van ott

és ő is orvos, köti az orvosi titoktartás!

de tőlem jó az urulógus is

nemi betegséggel pedig kedves 16 éves, nem az urulógiára megyünk, hanem a bőr és nemibeteg gondozóba! az nem lesz majd ciki? inkább el sem mész, ha összeszedsz valamit? már ne haragudj de roppant gyerekes. ugyanis ad1 semmi ciki nincs benne, ad2 a felnőttek magas ívből lesz*rják, ha elmész az urulógiára, bőrgyógyászatra, vagy ha óvszert veszel. Tessék eldönteni, hogy még mindig gyerekek vagytok-e, vagy már inkább felnőttek.

Persze aki nem megy el orvoshoz, mert minek, szive joga

aztán ne itt pityeregjen később.

2011. febr. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

00.1 beírónak!


A nemibetegséggel lehet menni urológiára is,nekem oda ment a rokonom,és ott is többnyire tudják kezelni,ilyen gombás dolgokkal mennek a nemigondozóba az emberek.Igazából mind két helyen kezelik a nemigondokat,ha az egyik nem tud mit kezdeni akkor tovább külni.De fitymaszükülettel,ill. fitymafék gonddal,here problémával urológiára mennek,szóval rosszul fogalmaztam,de a srác itt nem nemibeteg,hanem az egyik golyója kisebb,ami mindenkinél így van,ahhoz meg urológiára kell menni,ha az annyira komoly lenne.Szóval rosszul fogalmaztam meg én az ő esetére gondoltam.


Persze hogy ha valami fertőzésem lenne,vagy szükületem stb.mennék szakorvoshoz,ezt nem is mondtam,nem akarnám hogy tovább romoljon,de körül néznék,tud valaki jót ajánlani.Azt én nem is mondtam,hogy nem mennék el ha bajom lenne,de az urológus többnyire pasi,külön vetkőző és vizsgáló van,nincs bennt más,nem lát más olyankor,mert az assziszten kívül tartozkodik és úgy jegyzetel,míg bőrgyógyászaton hallottam olyat hogy asszisztensek,sokszor még jó pár ápoló is beül és előttük tapogatna végig egy nő,bocs de ebből nem kérnék,a nagybátyám így járt 10 éve,éget a feje rendesen.És még most is hallottam,hogy ha van vetkőző,meg vizsgáló akkor is el nem húznák az a hül.e függönyt.


De a suli orvossal kapcsolatban annyit nálunk nincs jelen az iskolában,hanem minden évben az éves vizsgálatokra ki küldenek sokszor más és más dokit.Szóval ha még lenne is kérdésem nem lenne hova menni.És biztos nem neki mutatnám meg.Szóval nem minden iskolában van állandó iskolaorvos,sőt a legtöbbe nincs.Meg náluk se beszélgetés,se egy jó szó nincs ha vannak a vizsgálatok,szóval kapcsolat nincs,csak mint egy gép olyan.Meg van haverom,ahol tök vizsgálatot akartak,ja és egymás előtt nézték volna meg őket.Na én eleve ellenzem az iskolai tök vizsgálatot,ehhez nincs joguk és a fenti modszer meg azért nem normális,nem lenne megengedett.


Tudod csak segíteni szeretnél,de innen van az ellenük érzet ellenszenvem.Ha sima vizsgálatot akarnak benne vagyok,de ott se más előtt csinálják.De a tököm az nem hagyom,nem ez a szakmája,azért ehhez semmi köze.És élek is ezzel.Senkit nem beszélek le,de mindenkinek szuvenir joga kellene hogy legyen hogy ebben döntsön.Meg még nőket is küldenek szóval fasza az egész.

Nem tudom nő vagy férfi vagy?,de mindegy is,gondolom azért ilyen jellegű vizsgálatnál te is megválogatod hogy kivel végezteted nem?

2011. febr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

Na látod csak 2 cm meg olyan fiatal vagy,szóval nyugi és tényleg csak pár év és minden tuti lesz.Na hogy a golyód miatt ne aggódj,a googleba írd be orvostudakozó és ott lehet priviben orvosoknak kérdést feltenni és adnak majd rá választ.Ha félnél miatt ott érdeklődhetsz.De szerintem semmi bajod.


00.01!


Senki nem mondta hogy semilyen dokihoz nem megyünk el ezt még egyszer leszögezném.Ilyet nem írtunk és nem mondtunk.Pont hogy ne legyenek gondjaink azért figyelek fokozottan magamra.De tudom te a here nagyságára gondosz,szerintem azzal sincs baj.De ha izgulna akkor bármilyen orvost megkérdezhet erről.

Szóval semelyikünk nem akar rosszat,se te,se én.De te mennyi idős vagy?És neked mindegy az orvos kiléte is,a szakterülete?

2011. febr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

na akkor keresek egy olyan oldalt


amúgy 15 vagyok, kisnövésű mint már ezt írtam, csak gondolom, hogy ezis közrejátszik.

2011. febr. 23. 20:18
 38/47 anonim ***** válasza:

Na az van,hogy elve egy herével is nemzőképes az ember.Meg lehet hogy csak esztétikai hiba van a golyóddal.Meg mumsztól,műtéttől,bevérzéstől is fejlődhet eltérően,vagy ha kicsit később szállt le kiskorodba,de nem minden esetben jelent ez bajt,szóval lehet csak esztétikai a hibáról van szó.Mert én is kérdezősködtem,és már nem tudom melyik doki írta ezeket,asszem gyerekdokinak írtam,de van fennt urológus is,de jobb ha félsz akkor megkeresni egy urológust,vagy otthon is megkérdezheted,hogy mindig is ennyire eltérő volt a kettő közti különbség,mert kiskorban óviskorig azért elég sokszor megnézi a doki és ha akkor is ekkora volt a kettő közti különbség,akkor ha baj lett volna vele észre vette volna.


Meg még annyit,hogy nem tudom milyen a viszonyod az ősőkkel szóval látta e a vaterod már,vagy néha bejár e ha fürdesz mert dolga van,szóval látta már,mert ha baj lenne akkor ő is lépet volna már valamit.Szóval azt kellene tudni mióta van ez az eltérés,meg hogy nem műtőttek,vagy nem későn szállt e le a golyód.


De szerintem a méreted miatt nem kell aggódnod,de a golyók közti eltérésnek azért néz utána,ha tényleg 1,5 szörös a különbség.De az hogy kicsi a golyód az nem baj,mert van spermád,de a kettő közti eltrésének néz utána.Szerintem mérd le,biztos olyan nagy a méret különbség.


Ja meg egy csajnál láttam olyat,hogy a két melle tök eltérően nőt amikor serdült,de neki felnőttként is nagy maradt a különbség,és nem volt egészségügyi oka,később szilikonozott,meg volt pár dokinál vele,de nem tudtak segíteni,mert nem volt beteg,csak másképp fejlődőtt.


Ha jutottál valamire írd meg.Ja urológushoz nem kell beutaló,ha úgy döntenél,simán lehet menni,de felnőttel kell menned.

2011. febr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
Amúgy kiskorom óta ilyen a herém.Csak akkor kisebb volt.Amúgy lehet én értelmeztem félre de nem olyan nagy a különbség csak akkor lehet én voltam nem tisztába az adatokkal.Amgy mais maszturbáltam ( :$ ), és volt rendesen cucc szóval akkor lehet csak esztétikai probléma van.De amúgy ez nem gáz egy lány előtt ha majd szeretkezni akarunk és meglátja ha addig is ilyen marad?Mármint hogy nő csak a korhoz képest kisebb lesz.
2011. febr. 26. 21:40
 40/47 anonim ***** válasza:
Na ha a születésed óta ilyen és még sem annyira nagy a különbség,mert mindig az egyik nagyobb mint a másik,meg spermád is van akkor szerintem nincs gáz vele.De 11 cm még nem olyan kicsi,főleg hogy te is elég kisnövésű vagy még és ehhez a magassághoz nem olyan kicsi ez méret,és az apád magásságát tuti utol kell érned és szerintem,ha ezt a magasságod eléred akkor a szerszámod is nőni fog.Nem marad ekkora nőni fog még,és nem csak a méret a lényeg,nem hiszem ebből gáz lenne az első kapcsolatnál,meg 16-17 évesen vagy még később van az első komoly kapcsolat soknál,szóval addig még tuti nő majd.
2011. febr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!