Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Jövőhéten megyek fitymaszűküle...

Jövőhéten megyek fitymaszűkületi műtétre, a műtétnél lesz jelen nővér?

Figyelt kérdés
Eléggé zavarna, ha ott egy vagy több nővér lenne, elég lenne csak az orvos, nagyon zavarban lennék...lehet hogy emiatt le is mondom az egészet : (
2009. ápr. 17. 00:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Általában az orvos, egy műtős segéd és egy műtősnő van bent ilyenkor, de nem a te péniszed lesz az első, amit látnak.
2009. ápr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
86%
Őszintén.. Inkább vmi férfi asszisztens bámulja a farkad, mint pl egy jól kinéző nő? :PP
2009. ápr. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A paromnak 2 nover es egy orvos volt jelen..a noverek fogjak a peniszed az orvos vag..ennyi...kb fel ora es mehetsz haza..
2009. ápr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Sz.rd már le, hogy ki lát, túl leszel rajta gyorsan aztán egész életedben nyugodtan lehetsz már és az orvosokat, nővéreket az életben nem látod többet. Ne zavarjon már, hogy ki lát főleg ha egyszer baj van. A műtétet meg ne merd lemondani. Aztán sok szerencsét, és ne aggódj! ;)
2009. ápr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%
Te kis f%sz!majd ki is verik a nővérek,mit gondolsz?
2009. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet bent lesz de ne félj nem fog sem nevetni sem megbotránkozni.

Én popsiműtéten mint a nőgyógyásznál úgy voltam.kitárva minden,és nem zavart,pedig nem egy és ráadásul helyes pasi volt bent:)

2009. ápr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem egy műtősférfi, egy főorvos és egy kezdő dokinő volt jelen...

3an voltak ott, különösebben nem zavartattam magam, nekik ez a dolguk...

2009. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!