Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszükületem van és nem...

Fitymaszükületem van és nem igazán merem mondani anyáméknak mert szégyelem magam elötük most 114vagyok ha 18 éves koromig várok vele lehet valami más bajom is vagy sujosbodhat ez?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 19:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
ha hátratudod húzni és csak feszül,fáj akkor enyhe szükületed van,amit fürdéskor rendszeres húzogatással helyre hozhatod,de kitartónak kell lenni és óvatosan,ha berepedezne a fitymád akkor azonnal hagyd abba.De a kádban húzkod az segíthet.
2011. okt. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
3%
Tomika! Nem ez volt a kérdés, és szegény gyerek teljesen meg van riadva. Mégha vannak jó részei is, amit rólam koppintottál, akkor sem ez a helye és ideje- hogy itt mindennel ijesztegesd! Mondtuk már nemistudni hányan, h. állj le... De te csakazértis! IQ = 0?
2011. okt. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
A 12. válasz Tomikának szól. A jó öreg EE lenne az a Tomika? Vagy nem? Csak úgy gondolom, mert olvastam, hogy a jó öreg EE már nincs itt, mert kitiltották. Talán azért, mert a segítsége mellett ijesztgeti is az embereket a rettenetes képeivel?
2015. ápr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!