Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Melyik kórházba menjek fitymas...

Melyik kórházba menjek fitymaszűkülettel?

Figyelt kérdés
Budapesti vagyok. 16 éves. A szűkületem nem súlyos, pont ezért szeretném elkerülni a körülmetélés bármely formáját. A Heim Pálban csak a teljes körülmetélést ismerik, az Uzsokiban nem látnak el 18 évan aluliakat, csak különleges esetekben. Hova menjek ahol ellátnak és más megoldást is ismernek mint a körülmetélés? Madarászon gondolkoztam.
2011. okt. 13. 07:07
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Az jobb megoldás,a bőrt még vissza is lehet nyujtani teljesen akár.Nézz utána majd,ha érdekel.Remélem minden jól fog alalkulni nálad.örülök,hogy otthon is sikerült erről beszélned egy kicsit talán megkönnyebbültél.


Mikor kerül sor a műtétre?

2011. nov. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
ha sikerült a műtét,de jobb ha több orvost keresel fel és kérdezed meg őket,akkor majd emeld ki újra a kérdésed hogy könnyebben meg tudjuk találni.
2011. nov. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Kedden sor került a műtétre. Altatásban csinálták. Kevesebb, mint egy centit vágtak le a fitymából. Most még kicsit bevan dagadva, de fokozatosan megy le. A varrat is elkezdett kipotyogni már. Most kedden kell majd visszamentem kontrollra, egyelőre semmilyen panaszom nincs. Kamillateát csöpögtetek a sebre napi 3x és éjjelre Tetran kenőcsöt kenekre rá. Ha van valamilyen kérdés örömmel válaszolok.

2011. nov. 13. 17:41
 34/35 A kérdező kommentje:
nem tudom újra kiemelni a kérdést mert azt nem lehet.
2011. nov. 13. 17:45
 35/35 anonim ***** válasza:

Szia!Örülök neked,remélem jól vagy,tök nehezen találtam meg a kérdésed.Ügyes vagy,hogy elmentél és nem vártál tovább vele,nem halogattad!


A kérdés,hogyan kell az egész műtéti előkészületet elképzelni?A műtét előtt be kellett feküdnöd a kórházba egy nappal vagy nem?És mikor mehettél haza műtét után?De maga a vizsgált is érdekelne,sokan arról írtak hogy van ahol külön vizsgálórész van és ott vizsgál a doki,csak ő van bennt jelen, nálad ez hogy volt?


Meg hogy vagy?

2011. dec. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!