Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, voltatok már pedikűrösné...

Fiúk, voltatok már pedikűrösnél? Ha igen, miért szántátok rá magatokat és milyen volt?

Figyelt kérdés

2012. jan. 17. 12:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
lábamon a bőrkeményedés rendszeresen kiújul berepedezik, és mikor eléri a húst az rohadtul fáj uh még előtte el szoktam menni... semmi buzás nincs benne... ugyan olyan mint fodrászhoz menni csak itt a lábadat vagy a kezedet nyíratod meg...
2012. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én még sosem voltam, de lehet, hogy érdemes lenne a benövések miatt. Számomra nem buzzis dolog, de sosem az motivál(na), hogy mások látják a lábujjaimat, mivel nem látják. Nekem a papucs buzzancsos, a szandál hülyegyerekes.
2012. júl. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Amikor először nyaraltunk a barátommal elárulta,hogy előtte elment pedikűröshöz,hogy tessen nekem.Látszott,hogy szégyenlősen mondta el,nekem is szokatlan volt,mert még egy barátom sem járt pedikűröshöz,de mivel értelmes,ápolt,férfias férfiról volt szó,tiszteltem érte.És persze ez a kisfiús vallomás igen szeretetreméltó volt:))
2013. jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
XDDDDD mintha aztkérdeznéd egy fiútól, hogy meleg-e :D
2013. jan. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen és most is megyek.Írj privit 1-2 óra múlva és leírom hogy milyen volt.
2013. febr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!