Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid fitymafék?

Rövid fitymafék?

Figyelt kérdés

Lankadt állapotban, simán hátratudom húzni a fitymát gond nélkül. Merev állapotban is hátra tudom húzni, viszont a makk lefele kezd görbülni, illetve hogyha hátrahúzom, a makk mögött megakad, és már nem igazán jön tovább. Ilyen gyűrűszerűség alakul ki a makk mögött. Egy kicsit fáj is, de nem vészes.

Ezt egy műtéttel meg lehetne oldani? Vagy okoz ez valamilyen problémát szex közben?

(17 éves vagyok)

Előre is köszönöm a normális válaszokat.



2012. okt. 22. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Igen meg lehet műteni,ha muszáj. A férjemnek is volt és semmi nem változott a szexbe.
2012. okt. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha gátol a szexben (nem mindig), akkor bevágják picit, nagyon picit, metéléshez képest semmiség. Ha akarod, menj el urológiára, konzultálj a dokival, és ő megmondja a szakvéleményét, és eldöntheted.
2012. okt. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Valóban a fitymaféked rövid. Ezt helyi érzéstelenítésben meg tudják oldani. Kereszt irányban bemetszik a féket, majd hosszanti irányban összeöltik. Ha nem oldják meg, a szexuális élet során el is szakadhat.
2012. okt. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%

Hali!


Egy pici pontosítás: ""Nem "Kereszt" hanem "haránt" irányban bemetszik a féket, majd hosszanti irányban összeöltik."", ez lenne normál esetben a fék meghosszabbítása szikével. A fék átvágása szorán nem marad meg a fék egysége, le fog száradni, mikor beheged.


˙

"Merev állapotban is hátra tudom húzni, viszont a makk lefele kezd görbülni, illetve hogyha hátrahúzom, a makk mögött megakad, és már nem igazán jön tovább. Ilyen gyűrűszerűség alakul ki a makk mögött. Egy kicsit fáj is, de nem vészes."

_ Ez alapján azt glom, hogy nem pusztán rövid fék le7 csak a probléma, hanem le7 ez akár fitymaszűkület is. De ha magad akarsz erről egyértelműen megbizonyosodni, nézd meg az alábbi topikokat:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__3..

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..


A FITYMAFÉKKEL kapcs. az alábbi topik alatti topikokban találsz infót:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__3..


A probléma MEGOLDÁSainak módjáról itt olvas6sz részletesebben:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..


˙

Ha bármi kérdésed van, tedd fel bátran. Ha itt nem mered, akkor kérdezz nyugodtan >>priviben! ;-)


Üdv: EE

2012. okt. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%

Problémát okozhat szex közben, hiszen feszül, bereped, érzékeny. Létezik fitymafék hosszabbítás (bemetszés és összevarrás), és létezik fék eltávolítás, amikor semmi nem marad ott.

Ha a "gyűrűszerűség" szoros, akkor azt meg kell oldani, és persze lehet egy füst alatt a két műtétet. A körülmetélés során általában a féket is eltávolítják, hiszen a féknek a fityma eltávolítása után már nem lesz semmi funkciója, és esztétikailag is jobb.

2012. okt. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Régen volt itt egy leírás, hogy a fitymaféket saját kezűleg, szakadás és vérzés nélkül hogyan lehet megszüntetni.

Kipróbáltam, teljesen simára hátra húzható a fitymám a makk meggörbülése nélkül.

2016. jún. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=tNf67iKGJ64 na ezt így kell elképzelni :O nekem is ez lesz... hát még jó hogy érezéstelenítenek meg nem látod...
2017. jan. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
na nekem ma csinálták meg. 2 hét és kontrol. maga a beavatkozás 25 perc mindennel! érzéstelenítve volt. Műtét után másnaptól kell kamillázzam fenilbutazollal kell kenjem! ma nem szabad mozgatnom, holnaptól ha áztatom akkor lehet. első pisitől féltem, de semmi gáz.
2017. jan. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ja ilyen elektromos cuccal vágta égette, utána csinálták nem vart. első vágást éreztem, a tűszúrás kellemetlen.
2017. jan. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15%

A fitymát lehúzod, majd a bal kéz mutató és középső ujja közé veszed a fitymaféket, és a makkot, a másik oldalon, a hüvelyk ujjal megtámasztod. Így a makkot a három ujjad tartja. A jobb kezed hüvelyk ujjával a fitymaféket, a fitymafék kezdetéhez minél közelebb óvatosan, kicsit erősen húzod. Egy alkalommal csak keveset kehet és szabad lefejteni. Vérzés és szakadás nélkül kell a műveletet végezni! Érezni lehet a fitymafék leválását. A művelet utáni fájdalom nem, vagy alig érezhető. A műveletek végén, a fityma teljesen hátrahúzató lesz anélkül, hogy a makk meggörbülne. Ha van fitymaszűkületed, akkor az is megszűnik.

Részleges eredményeidet is írd meg. A sikeres eredményedet tedd közzé, hogy más is alkalmazhassa ezt az egyszerű módszert.

2017. júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!