Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez most aranyér vagy rákos...

Ez most aranyér vagy rákos vagyok? (félek)

Figyelt kérdés

Na szóval nem kertelek gondoltam megkérdezem, hisz azért van ez az oldal..

Tegnap mikor épp pupozni voltam és kitöröltem akkor véres volt a papír de rájöttem hogy a vér az nem onnan jött hanem van még az ánuszom mögött egy kis valami olyan mint egy kis lyuk az újjam hegye belefér és abból szivárgott a vér..utána persze rögtön ülőfürdőt vettem és amikor hátradőltem a kádban akkor éreztem hogy valami kicsit szúr...

21 éves vagyok..korábban nem volt ilyen panaszom.

Apukámnak aranyere van már rég óta..

Volt már valakinek hasonló? Ha próbaképpen odateszek egy zsepit és megnyomom vele akkor most is kicsit piros lesz..


2014. dec. 8. 20:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

bocs de ezen hangosan felnevettem :D


nem, nincs vége az életednek

menj el vele orvoshoz


kérdezd meg apukádat mire számíthatsz

ha nem túl nagy akkor kenegesd, de előbb-utóbb el kell menni kezeltetni

2014. dec. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Menj el a sebészetre, lehet hogy csak egy kis sipoly, amit kitísztítanak és rendbejössz.
2014. dec. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 szamo77db ***** válasza:
Mindenképpen és minél hamarabb fordulj orvoshoz. Ne otthon próbáld kúrálgatni. Szerintem proktológushoz kellene ezzel menni. Ne halogasd.
2014. dec. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Sebészetre kell menni, ő ad beutalót proktológushoz, ha szükséges.
2014. dec. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 szamo77db ***** válasza:
Végül is megegyezhetünk abban, hogy orvoshoz kell menned vele. A vérzést mindig komolyan kell venni, mert valamilyen bajt jelezhet. Ugyanúgy a fájdalom és a láz is.
2014. dec. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Végképp nem lehetsz rákos, ha rákos lennél akkor nem egy lyuk lenne ott. Nyugi nem fogsz meghalni. Menny el orvoshoz és felír valamit.
2014. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

aranyér,raparon kenőcsöt vegyél rá és azzal kenegesd,rozsban gazdag ételek és sok folyadék segít csökkenteni az arany ér kialakulását.


Nyugi igen sok embernek van aranyere,még kis gyerekeknek is,sok nő így megy el szülni is.Vegyél baba törlő kendőt és ha kakilsz azzal is óvatosan ki tudod törölni.

2014. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Jaj már ti túl lihegitek a dolgot.


Országszerte(tehát más országokban is)a lakosság felének aranyere szokott lenni és nem mennek és rohannak vele dokihoz.Lehet rá kenőcsöt venni és azt használják,ha előjön az aranyér.

Nem rohannak dokihoz egyből.

Ezzel simán le lehet élni egy egész életet és nem igazán alakul ki rák.Mit kell neki ilyet mondani már.Ennek igen kicsi az esélye.


Ne nyomogasd és piszkáld ez a legfontosabb.Az aranyér magától egy idő után vissza szokott húzodni és csak ha nagyon nagy az aranyér,nagyon kidudorodik akkor kell műteni.


De hogy lesz belőle egyből rák!Mit kell rá frászt hozzni?

Lakosság nagy százaléka ezzel él együtt orvos nem is látja ,sőt ha elmegy dokihoz csak reparont ír fel neki meg sem nézi ,hozzá sem ér a doki.

2014. dec. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!