Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ezek lehetnek a HIV fertőzés...

Ezek lehetnek a HIV fertőzés tünetei?

Figyelt kérdés
Ket napja az utcan osszegabalyodtam egy sraccal, nem hasznaltunk gumit( tudom, nagy hiba volt, de sajnos nem tudom visszacsinalni), es ma estere belazasodtam, meg gyengenek ereztem magam. Vettem be megfazasra gyogyszert, most mar sokkal jobban vagyok. Viszont lehet megfazas is, mert ketszer is talalkoztunk, es mind a ketszer kint ultunk egy padon orakon keresztül hajnali 4ig egymas utan ket nap, es ma meg is aztunk. Szoval nagyon felek, a sracrol azt tudom, h sok sraccal volt mar. Ilyenkor mit lehet tenni a szuresen kivul? Egyaltalan mikor kell menni? Leci segitsetek.

2016. jún. 19. 22:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
72%

"a sracrol azt tudom, h sok sraccal volt mar"


Hogy micsoda ?

2016. jún. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Ha nem lennenek akkor is lenne okod aggodni.. idegennel guminelkul tudvan az eloeletet -.-
2016. jún. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Elso. A kerdezo gondolom meleg
2016. jún. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Hát ezt jól elszúrtad. Várj vele. A HIV nem szokott ilyen gyorsan tüneteket produkálni, van, hogy sokáig csak lappang és nem kimutatható. Mindenképp konzultálj orvossal, majd ő megmondja, hogy mikor menny el szűrésre. Emígy egy barátom lefeküdte egy HIV+ sráccal...ez később derült ki. Rá pár hétre elment szűrésre és negatív lett. Nem védekeztek. A doki azt mondta neki, hogy akkor kerül sor leginkább fertőzésre ha durva a sex...
2016. jún. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Legalább 2 hét a lappangási időszak, és kevesebb, mint 1% a valószínűsége, hogy elkaptad, ha a srác fertőzött volt. Azért menj el kivizsgáltatni, legközelebb pedig ne legyél ilyen felelőtlen!
2016. jún. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Nem volt durva a szex egyaltalan.
2016. jún. 19. 22:44
 7/32 A kérdező kommentje:
Az biztos, h ez egy eletre szolo lecke volt nekem:/
2016. jún. 19. 22:44
 8/32 anonim ***** válasza:
Ennek esetleg utánaérdeklődhetnél [link]
2016. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2016. jún. 19. 22:53
 10/32 anonim ***** válasza:
Elment benned? A megfázás nem jó jel. Menj el a Jánosba 3 hét múlva. Fizetős, de ők 2 hetes teszttel dolgoznak. Utána 1,5 múlva anonimra. Ja és ha olvasgastsz, akkor figyelj a dátumokra. Ma már elég jó gyógyszerek vannak.
2016. jún. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!