Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ezek lehetnek a HIV fertőzés...

Ezek lehetnek a HIV fertőzés tünetei?

Figyelt kérdés
Ket napja az utcan osszegabalyodtam egy sraccal, nem hasznaltunk gumit( tudom, nagy hiba volt, de sajnos nem tudom visszacsinalni), es ma estere belazasodtam, meg gyengenek ereztem magam. Vettem be megfazasra gyogyszert, most mar sokkal jobban vagyok. Viszont lehet megfazas is, mert ketszer is talalkoztunk, es mind a ketszer kint ultunk egy padon orakon keresztül hajnali 4ig egymas utan ket nap, es ma meg is aztunk. Szoval nagyon felek, a sracrol azt tudom, h sok sraccal volt mar. Ilyenkor mit lehet tenni a szuresen kivul? Egyaltalan mikor kell menni? Leci segitsetek.

2016. jún. 19. 22:26
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
46%
A tünetek, a seggtífuszra utalnak!
2016. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Relatíve ritka, hogy a HIV fertőzés 2 nap alatt érezhető tüneteket produkáljon (ismétlem ritka, nem kizárt).

Rendszerint az első tünetek 2-4 hét után jelentkeznek: fejfájás, láz (ezalatt a 38 fok feletti testhőt értem, ha 37,2-d van, az nem HIV), levertség, kiütés (főleg a mellkason és a nyakon), valamint köhögés. Ezek a tünetek 1-2 hét után spontán eltűnnek.

Ha biztosra akarsz menni, akkor 4 hét után menj el az AATSZ Karolina úti rendelőjébe, és teszteltesd le magad. A teszt anonim, úgyhogy nem kell félned amiatt, hogy kiderül, hogy ott jártál.


De megnyugtatásodra azért elmondom, hogy még ha a partner HIV pozitív is, egy aktussal az átvitel esélye kb. 1-5%. Persze szex útján fertőződnek meg a legtöbben, de csak azért, mert annak van a legnagyobb előfordulása a többi átviteli móddal szemben. Persze, ez nem azt jelenti, hogy támogatnám azt, hogy idegenek óvszer nélkül szexeljenek, csak téged szeretnélek megnyugtatni.


Summa summarum, figyeld magadon a tüneteket, és MINDENKÉPP menj el szűrésre. A neten találsz szűrőállomásokat egész Magyarországról. Sok sikert, és majd írd meg, hogy mi a szitu!

2016. jún. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Utolso! Köszönöm szepen a valaszodat, vegre egy ertelmes ember, aki nem csak ostorozza a masikat, hanem meg segiteni is probal. Mindenkeppen el akarok menni szuresre majd, de elvileg akkor nem kaphattam el. Amugy a lazam az 38 es 39 kozott ingadozik jelenleg. Kiutes nincs rajtam, a labszaramon jelent meg ket ket piros potty, mintha megcsipett volna valami.
2016. jún. 20. 20:05
 24/32 anonim ***** válasza:
Hallo figyu mán, h a francba meritek bedugni egymás seggébe a farkatokat, gumi nélkül?
2016. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Ja mert amit én írtam, az használhatatlan. :(
2016. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Ha negatív, és tényleg megmutatja a papírt, akkor jó eséllyel nem vagy hiv+

Ettől függetlenül elkaphattál bármit

Szerintem pl a hepatitisz c is elég félelmetes betegség

2016. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
De, te is hasznos voltal :) igen, megmutatta
2016. jún. 20. 22:15
 28/32 A kérdező kommentje:
Ma mar lement a lazam 37 fokra, csak a torkom faj. Szoval kezdek bizakodo lenni.
2016. jún. 21. 15:28
 29/32 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2016. jún. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
bizony a fertőzés után pár nappal torok vagy mandulagyulladás előfordul,a mandula az első védelmi vonal,magas lázzal.
2019. márc. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!