Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ezek lehetnek a HIV fertőzés...

Ezek lehetnek a HIV fertőzés tünetei?

Figyelt kérdés
Ket napja az utcan osszegabalyodtam egy sraccal, nem hasznaltunk gumit( tudom, nagy hiba volt, de sajnos nem tudom visszacsinalni), es ma estere belazasodtam, meg gyengenek ereztem magam. Vettem be megfazasra gyogyszert, most mar sokkal jobban vagyok. Viszont lehet megfazas is, mert ketszer is talalkoztunk, es mind a ketszer kint ultunk egy padon orakon keresztül hajnali 4ig egymas utan ket nap, es ma meg is aztunk. Szoval nagyon felek, a sracrol azt tudom, h sok sraccal volt mar. Ilyenkor mit lehet tenni a szuresen kivul? Egyaltalan mikor kell menni? Leci segitsetek.

2016. jún. 19. 22:26
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

1,5 hónap

Kérd szifiliszre is

2016. jún. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Beszeltem vele, azt mondta, h nem ment el bennem, meg elotte mindenkivel gumiban csinalta es papirjuk is volt rola. O januarban volt szuresen, akkor negativ lett. Holnap megy megint.
2016. jún. 20. 00:33
 13/32 A kérdező kommentje:
Azt mondta meg, h elotte mononucleosisa volt, meg tuszos mandulagyulladasa.
2016. jún. 20. 05:03
 14/32 A kérdező kommentje:
Elkezdett fajni a derekam, es hanytam ma reggel.
2016. jún. 20. 05:21
 15/32 anonim ***** válasza:
Simán elkaphattál ilyet.. Ez homoszexuális körében nagyon terjedő betegség, ezért nagyon nagyon fontos a védekezés. Főleg, ha análisan csinálod gumi nélkül akkor még egyéb fertőzéseket is elkaphatsz amik elég kellemetlenek lesznek. Felelőtlen voltál, megtanultad a leckét. Irány az orvos, mondd el neki ugyanezt.
2016. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Ha mázlid van, akkor csak valami fertőzést kaptál el. Komolyan, vadidegennel, miért csináltad gumi nélkül? Bár ezt te is tudod. Menj el orvoshoz a hányás miatt, és utána a 3 hét múlva Jánosba. Megéri azt a pénzt. Az ima is segít (tényleg, pedig nem vagyok vallásos)
2016. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Persze a derékfájás és a hányás lehet pszichoszomatikus is a félelemtől
2016. jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
A tunetek utalnak mononucleosisra, amit mondott, hogy volt neki. Es ma megy hiv szuresre, szoval kiderul, h mi van. Meg mondta, h a herei nem termelnek sem elovaladekot, sem sok spermat valamilyen mutet miatt, szoval szerinte semmi nem kerult belem. Meg en azt olvastam, hogy a tunetek 1 het utan jelentkeznek, nem harom napra ra. Igen, megtanultam a lecket, de sajnos ezzel mar nem megyek sokra, ha baj van:(
2016. jún. 20. 18:35
 19/32 anonim ***** válasza:
Jól széthazudta a fejedet szerintem még szűrésre sem megy el. Nem csak a herék termelnek.. Prosztata, Ondóhólyag és egyéb mirigyek.. Minden egyes szervét megműtötték? Szerinted csak beleélvezéstől lehet nemi betegséget és fertőzéseket kapni? Jajj, de buta vagy.... Szerintem kezd kamukérdés lenni.
2016. jún. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Nem kamu kerdes. Amugy negativ lett neki
2016. jún. 20. 19:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!