Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ezek lehetnek a HIV fertőzés...

Ezek lehetnek a HIV fertőzés tünetei?

Figyelt kérdés
Ket napja az utcan osszegabalyodtam egy sraccal, nem hasznaltunk gumit( tudom, nagy hiba volt, de sajnos nem tudom visszacsinalni), es ma estere belazasodtam, meg gyengenek ereztem magam. Vettem be megfazasra gyogyszert, most mar sokkal jobban vagyok. Viszont lehet megfazas is, mert ketszer is talalkoztunk, es mind a ketszer kint ultunk egy padon orakon keresztül hajnali 4ig egymas utan ket nap, es ma meg is aztunk. Szoval nagyon felek, a sracrol azt tudom, h sok sraccal volt mar. Ilyenkor mit lehet tenni a szuresen kivul? Egyaltalan mikor kell menni? Leci segitsetek.

2016. jún. 19. 22:26
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Mégvalami, ha hiv-el szexelsz és nem megy beléd, akkor szinte biztos hogy nem kapod, csak ha belédmegy.Főleg ha benned is marad a cucc.
2019. márc. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
31-es, amit írsz téves és veszélyes. HIV-et el lehet kapni akkor is, ha a másik nem élvez beléd (az előválladékban is jelen van a vírus, többek között), így egyedül az óvszer véd meg ellene.
2019. márc. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!