Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ki lehet kerülni az urológia...

Ki lehet kerülni az urológia vizsgálatot suliban? Megtehtem, hogy nem engedem? Tudnak az akaratom ellen tenni v. kényszeríthetnek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 11:23
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Nekünk sosem volt semmi ilyesmi :D.Szerintem veled vicceltek ;) Nekünk annyi volt hogy testsúly , magasság , vérnyomás,és a szemünket vizsgálták.Ja meg hogy nincs e gerincferdülésünk.
2010. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

Nem vicceltek,néz körül ezen a helyen,sokan írtak róla,és most is találkoztam ilyen jellegű kérdésekkel és rokonomtól is hallottam általánosban csinálnak legalábbis nálunk már ilyeneket,és olvastam hogy akik most ilyen 20 vagy a fölött vannak azoknál nem volt még sok helyen.


Nem tudom mért baj az másnak ha kiakarom kerülni,ha van modja na ná hogy élek vele.

2010. ápr. 16. 12:17
 13/41 A kérdező kommentje:

Ez nem szánalmas,mindenki hadd döntsön a saját testével és életével kapcsolatban,neked azért szánalmas mert téged nem zavarna,engem meg igen.Ne taperászon már senki,ha nem szükséges.


Legalább én nem sértegetek senkit,ahány ember annyi féle,akkor ezek szerint a diákok közel 80%-a szánalmas,,mert nem örülnek ezeknek a vizsgálatoknak.

2010. ápr. 16. 12:20
 14/41 A kérdező kommentje:

Nem értem,hogy kérdezek valamit és mért nem lehet rá normálisan válaszolni.

A felnőttek meg semmilyen szűrűvizsgálatokra nem mennek el,akkor most ők is mind szánalmasak egyesek szerint?Egyébként lehet ha diszkréten zajlanának bizonyos vizsgálatok és nem mászkálna a dokin kívül mász személy és néha magyarázna normálisan akkor az emberek kevésbbé zárkoznának el.Egyébként a felnőttek is úgyanúgy több helyen megosztották,nem túl jó élményeiket a különböző vizsgálatokkal és a hozzáállásokkal kapcsolatban.


A vizsgálatokkal és orvosi témákkal kapcsolatban körülnéztem és felnőtt nők is panaszkodtak,őket is úgyan úgy zavarja.

2010. ápr. 16. 12:40
 15/41 anonim ***** válasza:

Azt biztosan tudom, hogy 18 év felett bárkinek joga van visszautasítani az orvosi ellátást (kivéve, ha az élete múlik rajta, vagy mások életét veszélyeztetné).

De szerintem ha nem akarod, nem fognak úgy megvizsgálni (akkor se, ha még nem vagy 18). Kényszeríteni tuti nem fognak...

De arra is gondolj, hogy a suliorvos se azért vizsgál meg, mert szeretne nézegetni, hanem mert a te érdeked.

2010. ápr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,én akkor sem szeretném,mosom rendesen,sőt mindig kicsit néha áttapogatom,hogy nincse valami fúra csomószerű,meg rendesen csúszi e a fitymám.


De azért nem értem,hogy mért vezették ezt be,mert az unokabátyáimnál sem volt ilyen és soha semelyiknek nem volt nemibaja.

2010. ápr. 16. 13:05
 17/41 anonim ***** válasza:
dinka vagy
2010. ápr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valaki ennyire gyerekes?? Nőjetek már fel, ez tényleg nagyon szánalmas! :D
2010. ápr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

D! te is azt csinálsz magaddal amit akarsz és én is ennyi.

Én elmondom a többieknek ki mit mondott és mindenki maga dönti majd el,egyébként még nem biztos hogy lesz most ilyen,de jó tudni a lehetőségeinkről

2010. ápr. 16. 16:54
 20/41 A kérdező kommentje:

Ja egyébként meg jobb most dinkának lenni,ráérek később felnőni.


Egyébként már írtam a felnőttek sem járnak szűrűvizsgálatokra akkor miről beszélünk,mindenkinek van egyéni választása,döntése.

2010. ápr. 16. 16:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!