Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit szóltok, hogyan reagáltok...

Mit szóltok, hogyan reagáltok rá, ha egy nő a férfi WC-t használja?

Figyelt kérdés
2018. jún. 17. 13:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon meglepődnék, de ezen kívül semmit nem szólnék.
2018. jún. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát hasmars idején az ember nem a kiírásokat nézi, hanem hogy ne fossa össze magát.
2018. jún. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
80%
Én lány vagyok.És csak azért megyek a férfi wc-be,mert pl. színházaknál 3 km-es sorok vannak a nőinél,szóval ha épp nincs senki a fiú wc--ben,akkor bemegyek és általában a kísérőm odaáll,hogy addig ne menjenek be.
2018. jún. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Talán sürgős volt neki, agy jobban tetszett neki, esetleg férfi nemű volt... Már a férfi illemhelyekre is pelenkázót szerelnek. Manapság semmi sem biztos.
2018. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Én láttam már nőt férfi wc-ben, épp akkor jött ki, és én a pisoárnál voltam és vettem volna elő a micsodámat. Valamilyen oknál fogva meggondoltam magam, és a fülkés wc-t választottam:D
2018. jún. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Én egyszer véletlenül mentem be a férfi WC-be. Kifelé jöttem rá, hogy rossz helyre jöttem. Amikor indultam ki, akkor jött be egy férfi és döbbent arccal nézett rám, iszonyú ciki volt, föld alá akartam bújni. :-)))
2018. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Repteren talalkoztam a wcben egy novel aki a pisoar elott allt es vegezte a dolgat mint egy nagyfiu, odapillantottam a micsodajara (nyilvan nem szoktam, meg egyik ferfi se csinal ilyet, mert az bu**s) es amint meglattam azt a 4centis csonkot valahogy a lelkemre fagyott a sz*r es nem tudtam tovabb pisilni, ramnezett mosolygott es kivette a nadragjabol azt a micsodat a herezacsival egyutt, en azt ott nagyon nem ertettem..

Ra fel evre a baratnom mondta, hogy kell neki olyan cucc amivel fiusan pisilni, mert hogy higenikus stb. bar nem tudom mennyire jo ezt visszatenni a taskaba, vagy egyszer hasznalatos vagy hogyan mukodik.

Kerdesre valaszolva, en nagyra nyilt szemekkel, szo nelkul, nagyon felve es iszonyat szegyenlosen reagalok.

2018. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Előző, ilyen volt ez a cucc, vagy csonk vagy mi, amire hivatkozol? :)

[link]

2018. jún. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Funkciojat tekintve ilyen volt, merete szerintem befedte majdnem az egesz szemeremdombot(venuszdomb?!).
2018. jún. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező nem az álló pisilésre gondolt (piszoár vagy mi) :), hanem hogy bement a férfi vécé ülőkés részébe.

Szerintem is sürgős volt neki, nem volt más választása. Nő vagyok, de ha menni kell pisilni, akkor menni kell, ez a nagy helyzet.

Mondjuk én még sosem jártam nyilvános férfivécében, de meg tudom érteni az illetőt. Az még cikibb lett volna, ha ott helyben bepisil, nem? :D A női vécék sok helyen tömve vannak, ő meg így járt. Gondolom, neki se volt kellemes kijönni onnan.

Ne csinálj belőle nagyobb ügyet, mint ami.

2018. jún. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!