Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit szóltok, hogyan reagáltok...

Mit szóltok, hogyan reagáltok rá, ha egy nő a férfi WC-t használja?

Figyelt kérdés
2018. jún. 17. 13:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést mégsem ebben a kategóriában kellene megválaszolni. Talán az "egyéb" ben.

Nem tudom melyik férfi eü problémához kapcsoljam .

2018. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nincs már a női jelenlétben semmi meglepő, úgyis takarítónőnek hiszik, azok is ötpercenként ki-be járnak ottan kitáblázás nélkül. Jobban meg úgysem illik nézni, ki miért matat ottan. A vécé amúgy is egy olyan hely, ahol mindenki kínosan keres a szemével valami semleges faldarabot, nehogy még bzinak véljék.


(Már elnézést, de azok a piszoár elválasztó faldarabkák nem úgy vannak tájolva, hogy az illető tekintetét a szomszédja pcsétől pont elválassza? Sose értettem ezeket a mit láttam a piszoárban-féle történeteket... de biztos sok a 210-es, oldalra gerincferdüléses egyén, akinek a feje a másik egység felett obszerválkodik.)

2018. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Utolso, gondolom no vagy, vagy legalabbis mindig ulve pisilsz es tudod mire lenne valo a piszoarok kozotti faldarab, de lassuk be, par eve (pl.:5), nem nagyon voltak elvalaszto falak (sok helyen ma sincs), ha igen azok is inkabb dizajnbol.
2018. jún. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Egyszer voltam, benéztem (nagyon kellett..). Tök ciki volt, ültem a klotyin és észrevettem, hogy valaki egy 45-ös férfi cipőben áll az ajtóm előtt. Gondoltam na a barom eltévedt, erre jövök ki és ott állt egy pasi a piszoárnál. Rohadt ciki volt, húztam ki ezerrel, még jó, hogy volt nálam kézfertőtlenítő.. Pár napja egy turista tévedt el, amikor használtam egy étterem wcjét, gondolom nem értette mi van az ajtóra írva..

Néhány helyen van whatever klotyi is az megoldja ezeket a problémákat.

2018. jún. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Ha nincs más megoldás, akkor ez is jobb annál, minthogy bepisiljek ! :)
2018. jún. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Azt, hogy igazuk van!


Már többször tapasztaltam ezt, olyan helyeken, ahol sokan vagyunk ( fesztiválok, sportesemények, benzinkút, stb.) .


Az tervezők ugyanannyi ülős wc-t terveznek az ilyen helyeken a férfiak és a nők számára.


Ez szemétség, mert a nők csak a rendes/ülős wc- t tudják használni, tehát nekik 3x, 5x annyi ilyen wc kellene, mint a férfiaknak.

2018. jún. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nálunk a munkahelyen 1 közös WC van a nőknek, férfiaknak, senki nem feszélyezi magát.
2018. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!