Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy pisilsz nyílvánosan?...

Hogy pisilsz nyílvánosan? Mire szoktál ügyelni? Mikor pisilsz? Milyen helyzetbe kerültél eddig?

Figyelt kérdés

A "mikor pisilsz" alatt azt értem, hogy akkor amikor érzed hogy kell és elintézed, vagy addig tartod ameddig lehet?


Hova pisiltél eddig?

Utcán, parkban, megállóban, bokornál,fánál.....stb.

Írd meg milyen sztorijaid voltak.


Azért kérdem mert nyár van és velem is előfordulhat, legyen "tapasztalatom" 17/F



2018. júl. 9. 18:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Normál esetben viszont ha nem tudok/akarok benzinkútnál, nyilvános helyen, plázában pénzt kiadni érte, általában egy nálam evidens, hogyha rám jön a csövelhetnék, akkor azt diszkréten teszem másokat nem zavarva vagy megbotránkoztatva, ilyenkor inkább fás, bokros, nem szem előtt lévő helyet választok, hosszabb út során meg vagy kibírom, vagy egy szélesebb szájú, visszazárható üdítősflaska (alias "rögtönzött kacsa" ;) ) jó szolgálatot tehet.


De egy dologra mindenképpen ügyelek:

Nem betonra, aszfaltra, köztéri pad lábára, illetve lámpa- vagy fedéltámasztó oszlop, valamint elektromos kapcsolószekrény tövébe, falra, épületsarokra eresztem, mint a legtöbb igénytelen szülő/kutyagazdi, akik szerint ez oké, hogy kisfiaikat, házikedvenceiket ideszoktatják sajnos rossz példát mutatva nekik! Csak és kizárólag zöldterületre, fa tövébe, bokrosba, hogy másokat ne csak a látvány, de (pl nagy melegben mint az most is van) a terjengő pisiszag se zavarjon!

Pontosan tudom milyen kellemetlen ez, nálunk is brunyáltak a panel tövébe csövesek vagy éjszakai diszkópatkányok, és iszonyat zavaró volt, nyáron meg hőségben meg szörnyen büdös, az alattunk lakók párszor már leöntötték vízzel, vagy valamivel az ide csövelő paraarisztokratákat (pa rasz to kat), azóta nem nagyon mernek idecsövelni, de már így sz...rni se nagyon mernek a házunk tövébe. Szerencsére azóta már bevetették a hamburgi módszert, a "visszahugyozó falat" is, azóta ez nem gond többé, mert aki elkezd hugyozni a fal a cipőjére veri a brunyát! XD (Volt már ebből jó pár hangos káromkodás főleg éjszaka... XD )

Itt egy cikk arról, hogy is működik ez.....

[link]

2018. aug. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Előveszem és pisilek, nincs semmi különleges benne

20F

2020. máj. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha városban vagyok akkor pláza vagy szórakozóhely. Járok focimeccsekre főként falulkba (megye3) ott sokszor nem szoktam azzal húzni az időt, hogy visszamenjek az öltözőbe, keresek egy fát és elintézem ott.

Viszont tavaly nyáron egy egész napos sörözés után még az utcán is nagyon sokat beszéltünk haverokkal persze jártam közbeb is wc-re, na de ott már nem volt a közelben wc és indulás előtt már nagyon kellett, mire hazaértem már egy kicsi becsurgott, sem előtte sem utána nem volt ilyen. Úgy voltam vele, hogy inkább egy mosás, mint hogy a nyílt utcán meglássanak vagy a rendőr büntessen meg. Ugyanis ez egy délután volt.

2020. máj. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Bejön eléggé 21/F
2020. nov. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na és te kérdező hogy szoktál?
2021. jan. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!